www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: zdenytreo (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Mně to přijde jako pěkné nesmysly. Nevím, na co bych používal nějakého správce souborů. Zdá se mi, že uživatel win si bez toho a bez tlačítka Start neumí nic představit. A jaký multitasking? Stisknu dolní tlačítko a jsem na základní úrovni a na nic nečekám! Vše je hned! Také opakuje některé zbytečnosti o 3G sítích a pod. Co bych s tím tady dělal? Dále nevím, proč bych měl iPhone užívat jako disk nebo modem. Všude je wi-fi, takže se připojuji takto, a srovnávat internet na wi-fi třeba na LifeDrive a na iPhone je jako srovnávat trabant s mercedesem. Podívat se na internet na iPhone je velmi příjemné a není nutné tahat s sebou notebook. Synchronizace iPhone je pohodlná, žádné problémy s diakritikou nejsou. Využití je široké, nejen telefon, ale i poznámky a diář, což je každodenní záležitost. Systém je zcela stabilní, žádnými resety se nezabývám, ale to je asi pro pisatele bezvýznamné. Jistě palm jako PDA má spousty skvělých aplikací ? mám to rád a užívat to budu dál. Ale PalmOS se rozvíjí už pár let, HW i systém iPhonu je nový. - Čekám, že přijdou další vylepšení. Jistě je co vylepšovat, to určitě.

[ Nadřazený ]

Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - 16.04.2008
 
:-) no flame :-) Jistě, to je přesně to, co jsem čekal. Zarytý Palmista/Applista (to je jedno) prostě Mass Storage nepotřebuje, 3G je cizí sprosté slovo a proto také nepotřebuje/neumí používat svůj telefon jako modem. Velebí wi-fi (které je leda v KFC) a poukazuje na to, že má vše jistý potenciál. No, jako bych viděl sebe před pár lety. Tehdy by mi iPhone jistě stačil, byl by geniální a já bych hackoval o sto šest, abych ho měl nejlepší a nejvyšperkovanější :-). Jenže dneska jsem už prostě jinde a telefon potřebuju především používat. A tak se občas stane, že se mi hodí že krom několika GB hudby si do telefonu občas mohu nahrát data, která si potřebuju odnést z práce domů nebo naopak, na cestách běžně používám telefon jako modem pro připojení notebooku k internetu prostě proto, že jaksi potřebuji pracovat :-). A ano, 3G má u nás význam asi jen v Praze, ale v zahraničí je poměrně běžným standardem.
Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: Uni (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
no flame, ale: 3G je mi jako Pražákovi k prdu, T-Mobile nenabízí. Takže není podmínka jen Praha, ale ještě vyvolená SIM, co z toho plyne? 3G v telefonu je opravdu na ho...třivěci to už je skutečně užitečnější wifi. Jako modem nepotřebuje, pevný net mám jak doma, tak v práci, a na tu chvilku "mezi" si s EDGE v zařízení vystačím. Na přenos dat mám flash USB, která je několikanásobně rychlejší a je s ní pohodlnější manipulace. Zato iPhone nabídne bezkonkurenční displej (např. ebook na něm musí být radost), kapacitu 16GB atd. Kde je proti tomu nějaký Symbian?

Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: nexus6 (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=24
Odpověď na otázku, co používám, je dost složitá :-) Ale pokud zrovna nemám spoustu telefonů na recenze (teď asi 4), tak se dlouhodobě vracím k Nokii N82. A to prosím Nokii jako značku bytostně nenávidím a Symbian považuji za pseudooperační systém. Jenže na té Nokii prostě všechno funguje, bez problémů a rychle a doby, kdy jsem musel mít v telefonu milion aplikací jsou dávno pryč.

[ Nadřazený ]


Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412