www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: teret (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Jeste by me zajimalo, jaky pristroj pouziva autor clanku, jen tak pro inspiraci, protoze ted tak trosku resim co misto PalmOS, zkusebne mam FS N560, do Symbianu se mi moc nechce, protoze mi chybi nektere programy a pak uz toho moc nezbyva, mozna Nokia N810.

[ Nadřazený ]

Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: zdenytreo (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Mně to přijde jako pěkné nesmysly. Nevím, na co bych používal nějakého správce souborů. Zdá se mi, že uživatel win si bez toho a bez tlačítka Start neumí nic představit. A jaký multitasking? Stisknu dolní tlačítko a jsem na základní úrovni a na nic nečekám! Vše je hned! Také opakuje některé zbytečnosti o 3G sítích a pod. Co bych s tím tady dělal? Dále nevím, proč bych měl iPhone užívat jako disk nebo modem. Všude je wi-fi, takže se připojuji takto, a srovnávat internet na wi-fi třeba na LifeDrive a na iPhone je jako srovnávat trabant s mercedesem. Podívat se na internet na iPhone je velmi příjemné a není nutné tahat s sebou notebook. Synchronizace iPhone je pohodlná, žádné problémy s diakritikou nejsou. Využití je široké, nejen telefon, ale i poznámky a diář, což je každodenní záležitost. Systém je zcela stabilní, žádnými resety se nezabývám, ale to je asi pro pisatele bezvýznamné. Jistě palm jako PDA má spousty skvělých aplikací ? mám to rád a užívat to budu dál. Ale PalmOS se rozvíjí už pár let, HW i systém iPhonu je nový. - Čekám, že přijdou další vylepšení. Jistě je co vylepšovat, to určitě.
Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - 16.04.2008
 
:-) no flame :-) Jistě, to je přesně to, co jsem čekal. Zarytý Palmista/Applista (to je jedno) prostě Mass Storage nepotřebuje, 3G je cizí sprosté slovo a proto také nepotřebuje/neumí používat svůj telefon jako modem. Velebí wi-fi (které je leda v KFC) a poukazuje na to, že má vše jistý potenciál. No, jako bych viděl sebe před pár lety. Tehdy by mi iPhone jistě stačil, byl by geniální a já bych hackoval o sto šest, abych ho měl nejlepší a nejvyšperkovanější :-). Jenže dneska jsem už prostě jinde a telefon potřebuju především používat. A tak se občas stane, že se mi hodí že krom několika GB hudby si do telefonu občas mohu nahrát data, která si potřebuju odnést z práce domů nebo naopak, na cestách běžně používám telefon jako modem pro připojení notebooku k internetu prostě proto, že jaksi potřebuji pracovat :-). A ano, 3G má u nás význam asi jen v Praze, ale v zahraničí je poměrně běžným standardem.
Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: Uni (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
no flame, ale: 3G je mi jako Pražákovi k prdu, T-Mobile nenabízí. Takže není podmínka jen Praha, ale ještě vyvolená SIM, co z toho plyne? 3G v telefonu je opravdu na ho...třivěci to už je skutečně užitečnější wifi. Jako modem nepotřebuje, pevný net mám jak doma, tak v práci, a na tu chvilku "mezi" si s EDGE v zařízení vystačím. Na přenos dat mám flash USB, která je několikanásobně rychlejší a je s ní pohodlnější manipulace. Zato iPhone nabídne bezkonkurenční displej (např. ebook na něm musí být radost), kapacitu 16GB atd. Kde je proti tomu nějaký Symbian?
Re: iPhone má stejné chyby jako Palm OS, jen je nikdo nekritizuje (Hodnocení: 1)
Od: nexus6 (email je skrytý) - 16.04.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=24
 
Odpověď na otázku, co používám, je dost složitá :-) Ale pokud zrovna nemám spoustu telefonů na recenze (teď asi 4), tak se dlouhodobě vracím k Nokii N82. A to prosím Nokii jako značku bytostně nenávidím a Symbian považuji za pseudooperační systém. Jenže na té Nokii prostě všechno funguje, bez problémů a rychle a doby, kdy jsem musel mít v telefonu milion aplikací jsou dávno pryč.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412