Halloween Winter Ride - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Halloween Winter Ride

Autor: jerry-krtek - 20.10.2006, 1768 čtenářů


Hry a volný čas Do svátku halloween zbývá již jen 10 dní. Jak se na něj co nejlépe připravit? Co takhle zběsilá zimní jízda na koštěti?
Vžijete se do role čarodějnice, která na svém létajícím "stroji" musí zdolávat zimní krajinu. Hra vás pohltí svým nápadem, jednoduchostí a nádhernou grafikou. Navíc je vše umocněno naprosto jednoduchým ovládáním, ve kterém si vystačíte jedním tlačítkem! Ano je to tak, pouze magická síla jediného tlačítka „směr nahoru“, dokáže udržet létající stroj s čarodějnicí ve vzduchu. Ale nemyslete si, že to je snadná a nudná záležitost, chce to i velkou dávku šikovnosti a pro pár prvních chvil hraní i hodně trpělivosti.


Pokusím se popsat, jak si při letu správně počínat. Pokud držíte směr nahoru příliš dlouho, vyženete stroj velkou rychlostí do výšek, kde zcela neomylně potká rampouch, který vás srazí k zemi a můžete začít od začátku. V opačném případě - pokud tlačítko nahoru nedržíte vůbec - následuje rychlý pád na zem. Zjednodušeně řečeno, přidáváním plynu překonáváte gravitaci a tím udržujete stroj ve vzduchu. Navíc musíte hlídat překážky v letovém prostoru (zasněžené smrčky, zákeřně trčícím rampouchy a padající kusy ledu), které mají jediný úkol: dostat vás na zem.

Lepší představu o této zběsilé jízdě získáte z připraveného videa.

Tato hra velmi připomíná historickou hru na PC s názvem "UGH", která byla taktéž velmi návyková. Winter Ride mohu doporučit všem, kdo se nebojí gravitace a mají pevné nervy. Labilnější povahy pravděpodobně nevydrží hrát příliš dlouho :-)


Halloween Winter Ride je poslední novinkou od známé ruské firmy Paragon Software a jakožto na novinku v PalmShopu se na ní až do konce listopadu vztahuje speciální zaváděcí cena 299,- Kč vč. DPH! 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora jerry-krtek


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 6

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný časSoftware

"Halloween Winter Ride" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Halloween Winter Ride (Hodnocení: 1)
Od: chaoos (email je skrytý) - 20.10.2006
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=20
na tom videu to vypada uplne tak plasticky :) 3rozmerne :)

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412