Tradiční nášup her na víkend - 15. 9. 06 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Tradiční nášup her na víkend - 15. 9. 06

Autor: František Buráň - 15.09.2006, 1385 čtenářů


Hry a volný čas Ani tento víkend se díky našemu pravidelnému nášupu her nebudete nudit. Dnes na vás čeká bláznivé ledové dobrodružství plné malých tučňáků - Penguin Panic, dále se stanete piráty ve hře Seven Seas a nakonec si představíme novou “práskací“ hru - StarPop

Penguin Panic

Přidejte se k bláznivému ledovému dobrodružství pro váš palm. Manipulací s bloky ledu tvořte sloupce a řádky. Sbírejte trofeje tak, že vytvoříte masivní komba. Dohrajte Story Mode záchranou všech kamarádů tučňáků. Procvičte své reakce v rychlém Classic Mode nebo si odpočiňte u pohodového Relax Mode. Tučňáci mohou vesele skotačit dokonce i na vašich hires+ displejích. Díky autory zřízené webové stránce s nejvyšším dosaženým skóre, si můžete s jinými hráči své úspěchy porovnat.

Tuto roztomilou tučňáčí hru si můžete koupit za 14,95$ nebo si ji také vyzkoušet v hratelné demoverzi.

Hodnocení:

---------------------------------------------------------------------

Seven Seas

Plavte se s vaší plachetnicí napříč riskantními vodami, vyhýbejte se pirátům, útesům a vypořádejte se s mořskými netvory! Dotíravé piráty můžete eliminovat s pomocí vašich děl nebo je nalákat na pevninu, kde ztroskotají. Seven Seas je hra jednoduchá na ovládání a velmi zábavná, nutno ovšem také podotknout, že vás pořádně zaměstná vymýšlením té nejlepší taktiky. Kromě vynikající grafiky standardu společnosti Astraware a zvukových efektů na vás čekají dva levely obtížnosti a důmyslný systém získávání námořních hodností. Od “suchozemské krysy“ se můžete probojovat až k hodnosti “nejvyššího admirála“.

Hra stojí velmi příjemné 4,95$. Na nečisto si své námořnické schopnosti vyzkoušejte v demu .
Hodnocení:

---------------------------------------------------------------------

StarPop

StarPop je ideální hra pro celou rodinou. Pokud rádi praskáte známé bublinkové fólie, budete StarPop naprosto zbožňovat :o) Praskání všeho možného i nemožného si totiž v této hře naplno užijete. Mezi eliminovanými předměty můžete nalézt různé ovoce, hvězdy, balónky a mnoho dalších. Roztomilá grafika plná pastelových barev je doplněna o vynikající zvuky. Protože nejde o nic složitého, hra se výborně hodí o pro nejmenší palmisty a palmistky.

Svůj vlastní virtuální praskací trenažér si můžete pořídit za 9,95$. Demoverze je zdarma .
Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora František Buráň


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.6
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Tradiční nášup her na víkend - 15. 9. 06" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412