Tradiční nášup her na víkend - 8. 9. 06 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Tradiční nášup her na víkend - 8. 9. 06

Autor: František Buráň - 08.09.2006, 1432 čtenářů


Hry a volný čas Tento víkend se určitě nudit nebudete. Tedy alespoň pokud se ho rozhodnete částečně strávit ve společnosti nových her, které budou zdobit váš palm :o) Potěšte se hrou Mahjongg 5, prostřílejte se k úspěchu v Meteor Breakout a nakonec si potrapte hlavičku s populárním Deluxe Sudoku!

Mahjongg 5

Až 200 typů různých, ručně malovaných kostek, na vás čeká v této konverzi staré čínské hry pro kapesní počítače. V tomto, oproti svým starším sourozencům znatelně vylepšenějším vydání, na vás čekají kvalitní zvukové a efekty a o poznání lepší grafika. Díky speciální klávese “Point of View“ si můžete obrazovku natáčet; lze tak mnohem lépe najít stejné kostky. Hra je díky speciálně jednoduchému módu vhodná i pro malé děti. Mahjongg zcela podporuje ovládání jednou rukou pomocí hlavní směrové klávesy. Ke spuštění budete potřebovat minimálně displej s rozlišením 320x320, hra ovšem podporuje i hires+.

Plná verze stojí příjemných 11,95$. Demoverze je k dispozici zdarma (1,12 MB).
Hodnocení:

----------------------------------------------------------------------

Meteor Breakout

Meteor Breakout je šíleným remakem původní arkádovky Breakout, na kterou si jistě vzpomene nejeden fanda starších počítačů či pouťových automatů. Pokud jsme ve fóru nedávno řešili multiplatformost toho kterého titulu, je toho tato hra zářným příkladem. K dispozici je kromě Palm OS i pro Pocket PC a Symbian verze. Vaším úkolem je ničit pohybující se cihly, ochránit svůj meteor před nepřátelskými útočníky a nasbírat tolik bonusů, jak jen to bude možné. Čeká na vás 90 různých levelů v atraktivním vesmírném prostředí. Meteor Breakout je zaručená zábava pro hráče všech věkových skupin. Grafika je na velmi vysoké úrovni a vše se svižně a efektně hýbe jak na hires, tak i hires+ displejích.

Demoverzi si můžete sami vyzkoušet (800 kB). Sestřelovat cihly na ostro můžete za 14,95$.Hodnocení:

----------------------------------------------------------------------

Deluxe Sudoku

Deluxe Sudoku není jen náročný Sudoku rébus, je to i prvotřídní grafika. U této verze, jež příjemně hýří barvami, budete mít dobrý pocit z každého správně vyřešeného políčka. Čeká na vás přes 1 miliarda jedinečných Sudoku! 5 úrovní, přes snadnou, střední, pro experty až po speciální obtížnosti pro génie a šílence. Deluxe Sudoku podporuje ručně vkládané poznámky nebo velmi přehledné statistiky. Samozřejmostí je samoukládací režim, pokud ze hry vyskočíte do systému.

Tuto krasavici mezi Sudoku hrami můžete mít za 14,95$ nebo si můžete zahrát alespoň zkušební trial verzi (300 kB)!
Hodnocení: 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora František Buráň


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.4
Účastníků: 5

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Tradiční nášup her na víkend - 8. 9. 06" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412