Nový headset od palmOne - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Nový headset od palmOne

Autor: Badel - 15.03.2005, 2057 čtenářů


Hardware a příslušenství Pokud jste si pořídili nové Treo 650 nebo se na to chystáte, určitě by vaší pozornosti neměl uniknout nový bezdrátový headset od společnosti palmOne.

palmOne právě uvolnil headset určený specificky pro nové Treo 650. Tento bezdrátový Treo headset používá Bluetooth umožňující použití náhlavní soupravy pohodlně bez kabelů. Je kompatibilní i s ostatními mobilními telefony používajícími Bluetooth.
Bluetooth je ve verzi 1.2 a zvládne být aktivní po celých 7 hodin hovorového času a asi týden ve stand-by (pohotovostním) režimu. Tento produkt je koncipován jako ultra lehký headset vyrobený tak, aby byl vhodný "pro každé ucho". Umožňuje přijímat a ukončovat hovory pomocí snadno přístupného tlačítka, nechybí možnost opakovaného vytáčení naposledy volaného čísla, a dočasné vypnutí mikrofonu (funkce MUTE); to vše jediným tlačítkem. Na headsetu najdete také tlačítka pro ovládání hlasitosti. Dosah bezdrátového spojení je cca 10 m od mobilního telefonu. Velkým plusem se možnost dobíjet "sluchátko" stejným adaptérem, kterým běžně dobíjíte Treo. V balení je dodáváno poudzdro pro přepravu a mezinárodní AC adaptér.

Doporučená prodejní cena je 79.99$, což je v přepočtu cca 1900,- Kč.
Pro našince je však zapotřebí počítat s dovozní přirážkou a 19% DPH. Výsledná cena, za níž si headset již nyní u nás můžete objednat, je tedy 2149,- Kč včetně DPH (cena se může během následujících týdnů změnit, předpokládáme, že mírně zlevní). Každopádně je cena ve srovnání se značkovými headsety např. od Nokie velmi příznivá a ani po kvalitativní stránce tento produkt za svou konkurencí nijak nezaostává, spíše naopak (Nokia má typicky velmi tuhá tlačítka a často nekvalitní potisk).

Objednávat můžete zde nebo telefonicky. Upozorňujeme, že zpočátku mohou být delší dodací lhůty.

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hardware a příslušenství
· Další články od autora Badel


Nejčtenější článek na téma Hardware a příslušenství:
Megarecenze Palm Treo 750v (1. část)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.57
Účastníků: 7

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hardware a příslušenství

"Nový headset od palmOne" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nový headset od palmOne (Hodnocení: 1)
Od: goha - 29.04.2005
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Docela líbivé "naslouchadlo" :-) Ještě počkám na nějakou seriozní recenzi a potom uvidím, co si ke svému Erikovi pořídím. Ještě by mě zajímalo, jestli se dodává i s nabíječkou, nebo se počítá, že si ho koupí jen majitelé Trea a budou ho nabíjet jeho nabíječkou.
g.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412