Tradiční nášup her na víkend - 14. 7. 06 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Tradiční nášup her na víkend - 14. 7. 06

Autor: František Buráň - 14.07.2006, 1312 čtenářů


Hry a volný čas Osvěžte se v parném létu spolu se sněhem zavátou hrou Halloween winter ride, zahrajte si kultovního hada v moderním hávu - Greedy Snake a nakonec se seznamte s několik tisíc let starou egyptskou hrou - Senet Deluxe. Příjemnou zábavu…

Greedy SnakeJednoduchá, ale zábavná; taková je klasická hadí hra, která se stala kultovní už na displejích mobilních telefonů. Ovládáte hada a snažíte se s ním sníst co nejvíce ovoce. Překvapivě mu stačí jen pár kousků k tomu, aby narostl do obřích rozměrů anakondy velké. Sbírání sladkých dobrot vám znepříjemňuje fakt, že nesmíte narazit do svého hadího těla a do všudypřítomných překážek. Ty jsou s přibývajícími levely stále složitější a je jich více. Tato hra nevyniká 3D grafikou a skvělým zvukem nýbrž něčím úplně jiným, mnohokrát tím nejdůležitějším – vynikající hratelností, která jen tak neomrzí.

Plná verze může být vaše za 8,99$. Na zkoušku si stáhněte hratelnou trial verzi (1,7 MB).


Hodnocení:
--------------------------------------------------------------------
Halloween winter ride

Co by jste řekli na sněhovou nadílku uprostřed horkého léta? Bodlo by? Halloween winter ride je nejnovější hra z dílny společnosti Paragon. Hrajete v ní za mírně bláznivou čarodejnici, která se stůj co stůj musí dostat na Halloweenskou párty. Co by to ale bylo za ježibabu, kdyby jí chybělo létající koště! Cestu vám bude znepříjemňovat spousta překážek - padající rampouchy, začarované stromy a mnoho dalších ďábelských nástrah. Hra se přes svoji rychlost a “arkádovost“ překvapivě dobře ovládá. Pokud jste vybaveni PDA s hires+ můžete si dopřát i landscape mód.

Zalétat si spolu s čarodějnicí můžete zdarma v bezplatném demu (1,48 MB). Pokud nespadnete tak máte možnost i naostro za 12,95$.Hodnocení:
--------------------------------------------------------------------


Senet Deluxe

Senet je starobylá hra o životě a posmrtném životě, je to předchůdce našeho moderního Backgammonu. O tom, jak byla tato hra ve své době populární, svědčí i fakt, kolik přímých i nepřímých odkazů na tuto hru je uloženo ve sbírkách muzeí po celém světě. Příjemným překvapením pro mě byl vcelku inteligentní počítačový protivník. Kvalitní grafická i zvuková stránka hry je na Palm OS5 standardem, nejinak je tomu i u tohoto titulu. Senet Deluxe navíc obsahuje kvalitní systém nápovědy a rozsáhlé herní statistiky.

Vraťte se do doby před několika tisící lety a vyzkoušejte si starobylý Senet na vlastní kůži v demoverzi (314 kB) nebo si hru objednejte v plné verzi za 9,95$.
Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora František Buráň


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.33
Účastníků: 6

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Tradiční nášup her na víkend - 14. 7. 06" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412