Crazy Daisy - až se hlava zatočí - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Crazy Daisy - až se hlava zatočí

Autor: František Buráň - 23.12.2005, 1570 čtenářů


Hry a volný čas Crazy Daisy společnosti Astraware je arkáda, jak má být. I když se na první pohled může zdát jako kýčovitá záležitost pro malé děti, opak je pravdou. Je to adrenalinové točení, od kterého se nebudete moci odtrhnout
Přesto, že se hra může na první pohled zdát příliš kýčovitá, jednoduchá a až dětinská, pravda je ve skutečnosti trochu jinde. Crazy Daisy (Bláznivá sedmikráska) je i přes svou roztomilost a barevnost velice chytrá hratelná zábava, u které se rozhodně nudit nebudete. Může se sice stát, že začnete mít po čase jisté točivé problémy :o) (kdo hrál alespoň půlhodinu v kuse, pochopí), ale hra stojí za to a sama vás nutí ke stále lepším výsledkům.
Úkolem hry je točit pomocí stylusu s jednotlivými květy sedmikrásek a dostat naproti sobě alespoň dva lístky stejné barvy. Pokud se to povede, získáváte takzvaný "flower power", nebo-li sílu květu ­ na odečítající se časomíře ve tvaru květu přibude několik lístků a tím pádem máte více času ke sbírání dalších bodů. Pokud byste byli šikovnější než já (dařilo se mi to spíše sporadicky a pouze náhodou) a povedlo by se vám rychlostí blesku předvídat natočení květů, lze vhodnou barevnou kombinací několika květů najednou dosáhnout takzvaného "daisy chains". Potom zmizí v efektní grafické a zvukové podívané veškeré lístky na několika květinách. Kromě bodového a časového bonusu jste odměněni i tím, že prázdné květy opět dorostou novými lístky. ...a můžete začít nanovo.
Graficky je hra více než povedená a pokud na to budete mít při neustálém točení květy čas, třeba si i všimnete detailů jako občas poletujících motýlů, nebo pukajících rudých srdcí. Zvuk a hudba jsou na tom také více než dobře. Však si sami stáhněte hratelnou demoverzi a hru vyzkoušejte. Plná verze stojí příjemných 9,95$, které rozhodně za tu zábavu stojí.


Crazy Daisy je rozhodně - i přes to jak roztomile vypadá - hodně adrenalinová záležitost :o) Právem patří mezi mé oblíbené hry a věřím, že množství svých příznivců získá i mezi vámi.


Poznámka:

Za české koruny můžete Crazy Daisy objednávat zde (uveďte název objednávaného titulu). Pořídíte-li si nový Palm Z22, hru získáte zcela zdarma.

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora František Buráň


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.71
Účastníků: 7

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Crazy Daisy - až se hlava zatočí" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412