Treo 650 pokračuje ve vítězném tažení - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Treo 650 pokračuje ve vítězném tažení

Autor: Badel - 15.12.2005, 6854 čtenářů


Hardware a příslušenství Historicky se jen málo smartphonů může pochlubit takovým úspěchem jako Treo. Vedle skvělých prodejních výsledků a oblíbenosti mezi uživateli Treo 650 sbírá jedno ocenění za druhým. Tím posledním je jeho jmenování "nejpoužitelnějším zařízením".

Tohoto uznání se Treu dostalo od renomované výzkumné společnosti Strategy Analytics, která na trhu působí již 30 let a zabývá se mj. poradenstvím technologickým společnostem a organizacím v taktických obchodních plánech po celém světě. Zde je oficiální zpráva:


(SUNNYVALE, California - 8. prosince, 2005) - výjimečný systém menu, uživatelské rozhraní, displej, styl a design střižený pro americké konzumenty

Podle globální průzkumné a konzultační společnosti Strategy Analytics je Palm Treo 650 ve Spojených státech nejlépe hodnoceným zařízením spojujícím více různých schopností. Hodnocení Trea jako nejlepšího produktu ve své třídě vychází z testu založeného na principu "od člověka k člověku" a postaveného vůči produktům RIM BlackBerry 7100, Samsung SCH-i730 a UTStarcomm PPC6600. Jde o prakticky zaměřené zákaznické testy v rámci programu "Strategy Analytics Advanced Wireless User Panel". Stále více mobilních profesionálů v těchto dnech vybírá zařízení podle vzhledu, subjektivního dojmu a snadnosti použití", říká Kevin Nolan, ředitel Advanced Wireless Laboratory ve Strategy Analytics. "Treo 650 je zástupcem třídy menších zařízení a stylového designu říznutého puncem palmovské uživatelské zkušenosti, což jej činí přitažlivějším než jsou podobně zaměřené produkty na trhu. Zvláště účastníci testu zápolící s BlackBerry 7100 byli vyvedeni z míry jeho svérázným pojetím".

Treo 650 je zařízením kombinujícím kompaktní plně standardní telefon s e-mailem, Palm OS organizér, messaging, přístup k webu, a digitální kameru, což vše uživatelům nabízí možnost plánovat a zjednodušovat svůj obchod i osobní život za pomoci jediného zařízení. Treo 650 je založeno na oceňovaném designu Trea 600 se zdokonalenými vlastnostmi jako je displej s vysokým rozlišením, rozšířenými multimediálními schopnostmi jako je MP3 přehrávač a video záznam a přehrávání, vyměnitelná baterie, paměť uchovávající data i po vybití a bezdrátová Bluetooth technologie.

"Jsme na cestě ke změně práce, života a zábavy lidí", říká Ken Wirt, senior viceprezident celosvětového marketingu v Palmu. "Zákazníci nám sdělují, že Treo je ideální zástupce své třídy s vhodně integrovaným softwarem a hardwarem, což jej činí použitelným telefonem, mailovým manažerem a je špičkou v práci s důležitými informacemi a snadným plánováním schůzek. Strategy Analytics i nadále ověřuje, jestli zákazníci Treo 650 vnímají jako nejlepšího zařízení na trhu s tolika vlastnostmi."

Instituce zajímající se blíže o podrobnosti hodnocení vyspělých smartphonů (respektive tzv. "converged devices") společností Strategy Analitics v rámci testu "Blackberry Learning Curve Too Steep for Consumers as Palm Treo Sets New Usability Standard" mohou kontaktovat Kevina Nolana, ředitele Advanced Wireless Laboratory ve Strategy Analytics na čísle +44 1908 423609 (UK) nebo mailem na knolan@strategyanalytics.com.

 
   Související odkazy
· Více o tématu Hardware a příslušenství
· Další články od autora Badel


Nejčtenější článek na téma Hardware a příslušenství:
Megarecenze Palm Treo 750v (1. část)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.18
Účastníků: 11

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hardware a příslušenství

"Treo 650 pokračuje ve vítězném tažení" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412