Freeware, který zaujal (124) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (124)

Autor: pavelbures - 08.07.2010, 2008 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o on-line překladači, podíváme se také na mapový program a v neposlední řadě zmíníme utilitu pro stahování wallpaperů.





More Apps 1.7.0
Vývojářské studio Magic Apps před několika dny představilo zajímavý program, který se během chvíle zařadil mezi nejpopulárnější aplikace pro webOS. Freewarový More Apps totiž dokáže prohledávat i méně známé webové archivy aplikací, takže uživatel má k dispozici informace o tisícovkách aplikacích a beta verze umožňuje rovněž stáhnout do paměti smartphonu. More Apps vyžaduje takřka 8 MB volného místa.



Hodnocení:

               

        

          

          

        

          

           

         

      

pWallpaper 1.0.2
Milovníci krásných pozadí mohou vyzkoušet freewarovou aplikaci pWallpaper, která je schopna z Internetu stáhnout více než 11 000 pěkných wallpaperů a uložit je do paměti smartphonu, kde s nimi můžeme nakládat podle libosti. Autorem tohoto jednoduchého programu je Crystal Development, samotná aplikace však zabere pouhé 3 MB.



Hodnocení:

         

          

         

        

       

          

          

           

      

The Ultimate Companion 1.0.1
Jedná se o užitečnou aplikaci pro všechny majitele smartphonů Palm Pre a Pixi. The Ultimate Companion je totiž propracovaným on-line slovníkem a překladačem, v jehož nabídce najdeme několik desítek světových jazyků.

Můžeme si tedy nechat přeložit dopis kamarádovi ve Španělsku či nabídku čínského obchodu do angličtiny atp. Aplikace je paměťově nenáročná (stačí cca 2 MB), vyžaduje však připojení k Internetu.



Hodnocení:

           

         

         

      

           

         

           

       

Earthcomber USA 2.0
Osobní vyhledávač, který přináší spojení navigace, mobilních map a komunikační nástroj mezi uživateli. Obsahuje 1,5 milionu historických, komerčních, geografických a přírodních bodů zájmu v USA. Lze přidávat vlastní lokace, pokud se připojíte k již existující nebo vytvoříte novou zvláštní zájmovou skupinu na Earthcomber.com. K dispozici jsou různé plug-iny jako např. informativní Spot Guide od Mobil Travel Guide nebo Avalon Travel Publishing zajišťující vaši orientaci, ať už se nacházíte kdekoliv (s GPS či bez ní).



Hodnocení:





 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (124)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412