Freeware, který zaujal (123) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (123)

Autor: pavelbures - 01.07.2010, 2683 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o nástroji pro zjednodušení ovládání Trea, podíváme se také na jednoduchou mapovou aplikaci i GPS utilitu.

TMaps – NY 2.4.0
Pokud se někdo ze čtenářů PalmHelpu chystá na letní dovolenou ve Spojených státech amerických, mohla by se mu hodit aplikace TMaps. Jedná se o šikovný program, který zobrazuje mapy několika velkých amerických měst (např. New York, Philadelphie) spolu s přehledným znázorněním linek městské hromadné dopravy.

Letmým pohledem se tak člověk dozví, zda u té či oné památky staví tramvaj či zda o blok vedle najdeme vchod do stanice metra. TMaps umožňuje zoomování, verze 2.4.0 již reflektuje změny v jízdních řádech, které byly provedeny koncem června 2010. Autorem aplikace, která vyžaduje úctyhodných 31 MB paměti, je GeezerNetwork.Hodnocení:

         

        

      

        

        

           

            

        

On-screen Notepad 1.0.2
Jedná se sice o obyčejnou softwarovou klávesnici, přesto existují situace, kdy může být vhodnější alternativou k té hardwarové. On-screen Notepad kopíruje vzhled virtuální klávesnice Apple iPhonu, je čtyřřadá a umožňuje mj. práci se systémovou schránkou.Hodnocení:

           

        

             

          

          

            

            

            

          

gpsDashboard Free 1.2.9
V minulých vydáních našeho seriálu jsme si představili několik navigačních programů pro webOS, ani dnešek nebude výjimkou. Freewarový gpsDashboard zobrazuje aktuální rychlost, směr pohybu i vzdálenost, je rovněž schopen určité informace zaznamenávat (maximální/průměrná rychlost).

Tím výčet funkcí zdarma šířené verze končí, program v placené podobě dokáže ukládat naměřené údaje do paměti a mnoho dalšího. Autorem aplikace je Bradley Graber, program si řekne o 3,7 MB paměti.Hodnocení:

           

             

                 

              

              

                 

            

TreoGuard 1.8.13
TreoGuard je užitečná pomůcka pro mnoho dodatečných nastavení komunikátoru Treo 600 nebo Treo 650. Dokáže nastavit MP3 jako vyzváněcí melodie. Šetří baterii tak, že vypne během hovoru podsvícený displej. Ochrání náš sluch vypnutím všech alarmů během hovoru a mnoho dalšího...Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 4

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (123)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412