Freeware, který zaujal (122) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (122)

Autor: pavelbures - 25.06.2010, 3195 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o nástroji pro evidenci pracovních aktivit, podíváme se také na jednoduchou aplikaci vydávající zvuk jako populární vuvuzela. Studenti a překladatelé mohou využít freewarový slovník DIX.
LangDetecten>cs GoogleDicC
too, as well, also


Vuvuzela Pro
Nejen fotbaloví fanoušci mohou ocenit schopnosti jednoduché aplikace, která vyluzuje podobný zvuk jako africký hudební nástroj vuvuzela. Jedná se o symbol Jihoafrické republiky, který všem divákům „zpříjemňuje“ fotbalové mistrovství svým nezapomenutelně jednoduchým a hlasitým zvukem. Za programem Vuvuzela Pro stojí Paschar, LLC.Hodnocení:

      

         

          

             

            

            

            

           

      

TrackMyWork-Free 1.0.8
Snad každým někdy uvažoval nad tím, zda svou pracovní dobu stráví skutečně efektivně či zda velkou část směny stráví spíše povídáním s kolegy, pitím kávy či v kuřárně s cigaretou. Majitelé smartphonů s webOS, kteří by rádi znali odpověď na tuto otázku, mohou vyzkoušet freewarový TrackMyWork.

Program dokáže vytvářet seznam činností, kterými jsme se v práci zabývali. Každou položku je možno přiřadit některé z mnoha kategorií, nechybí ani režim reflektující noční směny. Autorem programu je Klaus Reger, TrackMyWork vyžaduje 3,5 MB paměti.Hodnocení:

       

          

        

             

            

              

               

            

DIX Dictionary 1.1.2
Freewarová aplikace DIX Dictionary navazuje na populární on-line slovník dostupný na adrese dix.osola.com, program pro webOS však kromě umožňuje překlad slovíček i jednoduchých frází mezi španělštinou, angličtinou a němčinou. Plusem je jednoduché uživatelské rozhraní, historie hledání a nízké paměťové nároky (2,9 MB). Autorem slovníkové aplikace je německý vývojář Jürgen Treml.Hodnocení:

      

      

           

         

           

         

        

        

AutoOff 1.3
Správné nastavení automatického vypínání kapesního počítače nebo smartphonu při nepoužívání může znatelně prodloužit výdrž baterie. Operační systém Palm OS však detailní nastavení v toto směru nenabízí, uživatelé tak musejí vzít zavděk některou z freewarových aplikací; např. AutoOff. Ta dokáže automatické vypínání deaktivovat, lze však také zadat hodnotu v rozsahu 1 – 9999 sekund. Autorem je Jürgen Schwister.Hodnocení:
LangDetecten>cs GoogleDicC
use, application


 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.75
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (122)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412