Freeware, který zaujal (121) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (121)

Autor: pavelbures - 17.06.2010, 2287 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o správci výdajů, podíváme se také na užitečný záznamník hesel a v neposlední řadě si představíme utilitu, která nám umožní vzdálený přístup k souborům a složkám.

Boxalicious 1.0.1
Jedná se o přístupového klienta do datového úložiště Box.net. Díky Boxalicious tak budeme mít vždy přístup nejen k důležitým textovým souborům a tabulkám, ale také k multimediálnímu obsahu, který lze streamovat.

Aplikace je stále ve fázi vývoje, takže může být nestabilní a před její instalací doporučujeme paměť smartphonu zazálohovat. Program nepatří mezi náročné aplikace, řekne si o necelé 2 MB paměti.Hodnocení:

       

        

          

            

            

            

         

Today’s Purchases 0.5.3
Daniel Clark představil jednoduchou aplikaci pro správu výdajů. Program s výstižným názvem Today’s Purchases si zapamatuje, co a za jakou cenu jsme koupili.

Jednotlivé záznamy lze pro větší přehlednost třídit do kategorií a od verze 0.5.3 je v případě potřeby můžeme také editovat. Užitečná je možnost vytvořit seznam obchodů, takže na konci každého měsíce letmým pohledem zjistíme, kde utrácíme nejvíce.Hodnocení:

       

        

       

        

        

        

        

       

Neighborhood Guide 1.1.0
Tato aplikace je ukázkovým příkladem toho, jak spojit integrovaný přijímač satelitního signálu GPS a internetové připojení ku prospěchu uživatele. Aplikace totiž dokáže na základě naší polohy nejen zobrazit souřadnice místa, kde se nacházíme, ale také ukázat seznam pamětihodností dostupných v okolí.

Pro získání potřebných informací o dané památce stačí jednou tapnout na displej a objeví se stránka Wikipedie s odpovídajícím heslem. Program vyžaduje 1,5 MB paměti.Hodnocení:

          

        

        

          

        

        

       

HandLogin 1.0
Freewarový HandLogin je určen k záznamu PINů, přístupových hesel k různým webovým službám, k e-mailu atp. Nedostatkem aplikace je, že chybí šifrování dat, program nezvládá ani export či synchronizaci uložených údajů se stolním počítačem. Autorem aplikace je Handcase, program HandLogin vyžaduje cca 140 kB paměti.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.4
Účastníků: 5

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (121)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412