Freeware, který zaujal (120) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (120)

Autor: pavelbures - 10.06.2010, 2503 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o aplikaci pro vzdálenou správu torrent klienta, potěšíme také všechny, kteří cvičí jógu a v závěru si povíme, jak se zbavit problému s nedostatkem paměti.

Pong Clock 1.0.23
Starou známou hrou Pong z počítačů Atari se nechal inspirovat vývojářský team 8-bit development, který před několika dny představil kombinaci jednoduchých hodin a screensaveru. Pong Clock zobrazuje aktuální čas jako výsledek turnaje v ping-pongu a vzhledem k tomu, že aplikace zabírá celou obrazovku a je animovaná, může program leckomu posloužit také jako efektní spořič obrazovky. V nastavení můžeme přepínat mezi formátem 12/24 hodin, aplikace je šířena pod MIT Licence a její zdrojový kód je veřejně dostupný.Hodnocení:

         

       

         

        

            

         

         

WebUI 2.0.1
Jedná se o freewarový program, jehož schopnosti mohou ocenit všichni uživatelé torrent klienta uTorrent. Tato webOS aplikace dokáže pozastavit všechna či jen určitá stahování, lze rovněž smazat samotný .torrent soubor či již stažená data. Aplikace disponuje jednoduchým vyhledáváním, takže můžeme přidávat nové soubory do fronty, lze také zadat přesnou adresu souboru. Autorem WebUI for webOS je RJAM Development.Hodnocení:

        

          

          

            

            

         

           

         

Fitness Counter 1.1.6
Freewarová aplikace Fitness Counter ve své první verzi dokázala pouze spočítat Body Mass Index, který je používán jako měřítko obezity či podvýživy. V aktualizované verzi je však FC schopen také přibližně zjistit, kolik kalorií jsme spotřebovali cvičením jógy. Nechybí ani stopky, kterými můžeme délku sportovních výkonů měřit.Hodnocení:

        

        

         

         

          

          

           

         

FlushIt! CZ 1.3
Česká verze populárního programu FlushIt! přijde vhod ve chvíli, kdy z důvodu malé dbCache není možné spustit určitou aplikaci. Utilita dokáže paměť pročistit manuálně, lze však nastavit i její automatické spuštění po každé synchronizaci, při vypnutí kapesního počítače/smartphonu či každý den v určitý čas. Autorem utility je český Palm OS nadšenec vystupující pod přezdívkou miska.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.75
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (120)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412