Herní novinky ze světa palmů - 04. 06. 10 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Herní novinky ze světa palmů - 04. 06. 10

Autor: Musketeer - 04.06.2010, 1970 čtenářů


Hry a volný čas Dnešek bude patřit hrám pro webOS. O zahájení se postará výborný remake strategie The Settlers pro Windows Mobile. Přívlastek "perfektní" si dnes zaslouží i sci-fi 3D akce N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Alliance. Milovníci golfu poté budou moci vyvětrat hole na sedmi greenech v Tiger Woods PGA Tour. A závěr bude patřit poklidnému asijskému puzzle Tangram.

The Settlers

Vítejme do tajemného světa Settlers, kde se Římané, Vikingové a Mayové sváří o moc. Hra inspirovaná legendárním hitem z PC se propracovala i na naše webOS handheldy a slibuje být neméně zábavnou. Jako vždy půjde o to být prvním, kdo ovládne příslušné území, získá přístup k důležitým surovinám nebo zničí oponenta. Za úspěchem zde vede hned několik cest – lze obchodovat, bojovat, zakládat aliance a vůbec stavět tu nejkrásnější fungující společnost na světě právě ve svém palmu. The Settlers je výborný mix mezi strategií budovatelskou, ekonomickou i válečnou. Hra má naprosto úžasnou grafiku, desítky budov, typů figurek, surovin atd., takže pokud se snad někdo rozhodne strávit nad ní zbytek života, rozhodně se nedá říci, že bychom ho nechápali... Cena dle e-shopu začíná na 4,99 USD.

Hodnocení:


N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Alliance

Svižná sci-fi střílečka, v níž se lidstvo snaží odolat náporu mimozemských útočníků známých jako „Judgers“. Konkrétně se hráč ocitá v těžkých botách drsného mariňáka Kala Wardina, jenž jediný stojí mezi invazí a totálním vyhlazením lidstva. Střílečku je díky třinácti propracovaným misím určitě možno označit za epickou, jelikož se v nich podíváme na mnoho míst včetně džungle, zasněžených krajin, vesmírných korábů, bunkrů, nepoznaných měst atd. Hra nabízí i pětici multiplayerových map + dvou až čtyřhlavý lokální či online deathmatch. Cizáky či kolegy lze likvidovat s pomocí šesti druhů zbraní, mezi nimiž najdeme vše od útočné pušky, přes sniperku a brokovnici, až po plazmovou pušku. Cena začíná na 6,99 USD.

Hodnocení:


Tiger Woods PGA Tour

Toužíte-li po zkušenostech z nejprestižnější golfové soutěže, ve hře Tiger Woods PGA Tour se mu vám jich dostane opravdu měrou vrchovatou. Meče, tedy vlastně zde spíš golfové hole, zde můžeme zkřížit s takovými legendami, jako jsou Tiger Woods, Annika Sorenstam, Vijay Singh, Natalie Gulbis a Retief Goosen. Hřišť tu najdeme celkem sedm (Pebble Beach, TPC Sawgrass, St. Andrews, ...) a každé z nich vyvedené ve slušné 3D grafice. Hra je solidně ozvučena a maximální pohlcení u ní zajišťuje i to, že odpaly lze kontrolovat velmi přesně svými prsty (včetně spinu). Hru za 6,99 USD rozběháme na čemkoliv nad webOS 1.3.5, kde bude aspoň 387 MB volných.

Hodnocení:


Tangram

Hra Tangram je puzzle pocházející z Asie, který staví na tom, že z celkem sedmi polygonů lze postavit doslova tisíce nejrůznějších tvarů. Cílem hry je potom vždy sestavit všechny kostky tak, aby perfektně vytvořily tvar dle předlohy. Občas se to sice u některých tvarů zdá jako nemožné (třeba dokonalý čtverec), ale skutečně to jde. Verze pro webOS má přehledné rozhraní, jednoduché ovládání a obsluha ve stylu táhni-a-pusť už zkrátka nemůže být jednodušší. Tangram obsahuje i statistiku pro vedení informací o dosažených výsledcích – tj. nejlepších časech a již zkompletovaných puzzlech. Minimem je tentokrát webOS 1.2.0 a 4 MB místa.

Hodnocení:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.8
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Herní novinky ze světa palmů - 04. 06. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412