Freeware, který zaujal (119) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (119)

Autor: pavelbures - 03.06.2010, 2485 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o aplikaci umožňující streamování hudby, podíváme se také na program simulující vybití akumulátoru a na zajímavý nástroj pro všechny, kteří by rádi shodili nějaké to kilo.

Free Music Ringtones 0.9.0
Program, který je zatím v testovací verzi, slibuje zajímavý zážitek všem milovníkům moderních vyzváněcích melodií. Free Music Ringstones umožňuje přístup k několika tisícovkám zvukových souborů, které jsou pro větší přehlednost rozčleněny do několika kategorií.

Vybranou melodii můžeme přiřadit jednomu či všem kontaktům, lze ji také jen uložit do paměti a použít ji až v případě potřeby. Program, jehož autorem je James Harris, si z paměti ukousne takřka 8 MB.Hodnocení:

       

         

             

         

                   

          

             

         

BrightHarbour Music
Řada uživatelů dnes vyžaduje, aby jejich data byla k dispozici odkudkoliv. Nemusí se jednat pouze o texty či tabulky, ale také o multimediální soubory. Freewarová aplikace BrightHarbour umožňuje vytvořit na serveru provozovatele uživatelský účet a následně uložit stovky oblíbených songů. Písničky lze přehrávat náhodně či si vybrat jen ty, které v danou dobu chceme opravdu slyšet. V seznamu skladeb lze vyhledávat nejen podle názvu, ale rovněž dle interpreta či jména alba. Program v paměti smartphonu zabere 4,5 MB.Hodnocení:

         

           

        

           

          

        

           

             

Low Battery 1.0
Ne každý majitel chytrého telefonu je nadšený, když si s jeho smartphonem chtějí hrát kolegové nebo třeba členové rodiny. Abychom nemuseli neustále vymýšlet důvody, proč „to teďka nejde“, stačí nainstalovat freewarovou aplikaci Low Battery. Ta dokáže předstírat nedostatek elektrické energie tím, že zobrazí dialogové okno informující na tuto skutečnost. Autorem programu je Killin’ It LLC, aplikace si řekne takřka o 3 MB.Hodnocení:

       

         

        

          

            

          

        

EiWeight 1.6
Z dílny vývojáře Ikichiho Onodery pochází zajímavý program, který by mohli ocenit uživatelé, kteří se pokoušejí zhubnout či mají potíže s tukem v krvi a jsou nuceni jeho hodnotu pravidelně sledovat. Naměřené výsledky lze pro větší přehlednost zobrazit v grafu. Aplikaci spustíme na všech přístrojích s Palm OS 3.0 a novějším, vyžadováno je 190 kB volné paměti.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (119)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412