Freeware, který zaujal (118) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (118)

Autor: pavelbures - 27.05.2010, 2105 čtenářů


Software

Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy nejen pro Palm OS, ale zejména pro nový webOS. Řeč bude mj. o skvělé aplikaci pro telefonování po Internetu, podíváme se také na RSS čtečku a užitečnou utilitu pro práci s Google Calendarem.

Voxofon Call Abroad 1.2.3
Freewarová aplikace Voxofon je užitečným VoIP klientem. Podporuje mnohé populární sítě; např. Skype, Gtalk a Gizmo5, na své si přijdou také uživatelé, v jejichž síti je podporován SIP. V síti Voxofon lze provozovat také mezinárodní hovory za cenu cca 0,50 Kč/min. Užitečným bonusem je malý kredit, který nám provozovatel připíše automaticky po vytvoření uživatelského účtu. Program Voxofon Call Abroad v paměti smartphonu zabere 3,72 MB.Hodnocení:

 

         

         

           

             

              

             

News! 2.1.0
Program s příznačným názvem News! v sobě kombinuje RSS čtečku a nástroj pro rychlé sdílení informací v sociálních sítích. Již v základu najdeme několik stovek RSS zdrojů, které můžeme sledovat, lze samozřejmě manuálně přidat další, nechybí ani napojení na Google News a Yahoo, které lze použít k prohledávání webových stránek. Kladem aplikace jsou široké možnosti nastavení, lze změnit velikost a druh fontu i pozadí, což usnadňuje čtení v noci či za zhoršených světelných podmínek. Autorem programu News! je vývojářský tým puggleware, aplikace si řekne o 4,34 MB paměti.Hodnocení:

      

        

            

             

            

          

Google Calendar Search 1.5.0
Nejen uživatelé smartphonů s Androidem, kde je Google Calendar hlavní aplikací pro správu schůzek, občas potřebují v kalendáři vyhledávat. V případě, že vlastníme přístroje s operačním systémem webOS, stačí stáhnout a nainstalovat tuto užitečnou utilitu. Verze 1.5.0 již dokáže specifickou ikonou označit ty schůzky, které mají nastavené zvukové upozornění. Autorem programu je VivaLV Software, aplikace není příliš náročná na paměť, postačují 2,2 MB místa.Hodnocení:

       

         

           

           

        

NXT Director 1.10
Snad každý dospělý muž by se někdy rád vrátil do dětských let. Dnes existuje velké množství gadgetů a dalších technických vychytávek, kterými se zabaví nejen ti mladší. Do této skupiny zařízení patří i stavebnice LEGO Mindstorms, která každému uživateli umožňuje postavit si svého robota. Pokud máme navíc Palm OS zařízení s Bluetooth, lze robota díky freewarové aplikaci NXT Director ovládat prostřednictvím dotekového displeje kapesního počítače či smartphonu.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (118)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412