Herní novinky ze světa palmů - 21. 05. 10 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Herní novinky ze světa palmů - 21. 05. 10

Autor: Musketeer - 21.05.2010, 2251 čtenářů


Hry a volný čas Dnešek bude patřit hrám pro webOS. Postupně se představí skvělý fotbálek Real Soccer 2010, neméně atraktivní 3D akce v duchu karate Blades of Fury, strategie (!) na motivy filmu Transformers G1: Awakening a svižná jízda na skateboardu ve Skater Nation.

Real Soccer 2010

Je jen jediný způsob, jak si užít letošní fotbalovou sezónu na maximum – pořídit a zahrát si hru Real Soccer 2010, která toho nabízí opravdu kvanta. Najdeme zde celkem 8 ligových soutěží, dále 245 týmů se skutečnými jmény (skutečně licencováno!), je tu však i hlasový komentář a 14 různých stadionů vymodelovaných kompletně ve 3D. Kromě obvyklých herních voleb nás zaujala i položka Enter The Legend, v níž si hráč může zkusit zahrát za nějakou fotbalovou osobnost. A za zmínku rozhodně stojí i Club Master, který ze hry udělá fotbalového manažera. Příznivce fotbalu jistě potěší také vestavěná RSS čtečka fotbalových výsledků a stahování databáze hráčů, takže vždy maximálně odpovídá realitě. Tvůrcům se povedlo zakomponovat do hry některé velmi zajímavé prvky – například stačí tapnout na nějakého hráče na displeji a rázem je nastaven jako aktivní. Hra stojí 4,99 USD, vyžaduje webOS 1.3.5 a 110 MB místa.

Hodnocení:


Blades of Fury

Tentokrát máme před sebou skutečnou lahůdku – první plně 3D arkádu pro webOS! Jak napovídá žánr, budeme zde moci dokázat svou kuráž v mnoha epických bitvách, vytvořit si vlastní styl a srze desítky duelů se probojovat až k vítězství, kdy se jméno bojovníka zapíše do tabulky nesmrtelných. Hra je typu one-on-one, takže neztrácí na přehlednosti. Obsahuje celkem deset bojovníků, každého s trochu jinou vizáží, jinou zbraní, stylem i pohyby (a samozřejmě i kombinacemi těchto pohybů). Každý z nich se pyšní nějakou motivací, s níž vstupuje do zápasu. Každý z bojovníků má nějakých dvacet úderů, což je opravdu slušná škála. Je tu i několik taktik pro zápas v klinči, komba, obrana, úskok, ... Zbraně budeme moci zkřížit v celkem deseti arénách (nejedná se o procházečku, ale bojovku). Hra patří graficky ke špičce, o tom se ale nakonec každý z nás může sám přesvědčit. Blades of Fury přijdou na 4,99 USD. Minimem je webOS 1.3.5 a 98 MB místa.

Hodnocení:


Transformers G1: Awakening

Tvůrci této hry nabízejí všem, kdo jsou oslovováni světem Transformers, tuto akční hru, v níž je možno prohnat celkem na 23 transformerů. Vše se točí okolo tradičního boje s Deceptions, který nastane poté, co erupce vulkánu vzbudí Transformers po 4 milionech let. Porazit nepřítele zde půjde kapku nečekaně v tahových strategických bitvách. Při hře je nutno též sbírat tzv. Energony k zajištění oprav i upgradů našich Transformerů. Abychom byli konkrétní, utkat se tu může třeba Bumblebee, Optimus Prime, Ratchet či Ironhide s Megatronem, Starscreamem, Frenzy, Soundwave atd. Jako obvykle má každý své výhody, slabiny a typickou zbroj. Příběh sestává z celkem sedmnácti epizod. Hra kombinuje jízdu ve formě auta s bojem ve formě robota. Grafika je plně 3D a speciální efekty i animace také neurazí. Hrát lze i multiplayer. Cena plné verze je 6,99 USD. Hra vyžaduje webOS 1.3.5 a 93 MB.

Hodnocení:


Skater Nation

Je to právě hra Skater Nation, v níž máme šanci prohnat prkno a zkusit se stát tím nejlepším skateboardistou v herním světě. Autoři Skater Nation se dušují, že je to ta nejlepší skateboardistická zkušenost, čemuž můžeme klidně i věřit, jelikož zázemí je skutečně impozantní: můžeme se prohánět po 3D městě anebo se věnovat jízdě v některém z deseti speciálních míst (pláže, rezidence, parky, ...). Každé z herních míst je plné všelijakých ramp, skokánků, trubek a podobných zákoutí lákajících k nějakému speciálnímu kousku. K jízdě si můžeme vybrat z celkem osmi postav, z nichž každá je přirozeně trochu odlišná a jinak animovaná. Po úspěšné jízdě není na škodu zaskočit si do skate shopu , kde lze vybrat vybavení pro další výzvy. Se skateboardistou a jeho prknem můžeme provádět více než 30 triků (salta apod.). Ty nejlepší akce lze uploadnout na YouTube. Skater Nation stojí 4,99 USD. Minimem je i nyní webOS 1.3.5 a 147 MB místa.

Hodnocení:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.6
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Herní novinky ze světa palmů - 21. 05. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412