Herní novinky ze světa palmů - 14. 05. 10 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Herní novinky ze světa palmů - 14. 05. 10

Autor: Musketeer - 14.05.2010, 2088 čtenářů


Hry a volný čas Dnešek bude patřit hrám pro webOS. Postupně se představí výborná válečná akce Brothers In Arms 2: Global Front, organizace vesmírné dopravy ve Starship Commander, stylová kolekce osmi miniher Family Guy: Uncensored a lov vysoké po celém světě Deer Hunter 3D.

Brothers In Arms 2: Global Front

Hráči relativně dobře přijatá série Brothers in Arms se vrací v podobě druhého dílu a s ním je tu i další spousta zábavy na bojištích druhé světové války. Hra staví výhradně na kvalitním multiplayeru – je tu na výběr pět map, tři herní módy (Free For All, Team Deatchmatch a Domination). Počet lokalit je spíše průměrný, celkem tu najdeme třináct map v pěti prostředích (Sicílie, Pacifik, Normandie, Severní Afrika a Německo). Velmi příjemnou složkou bojů je možnost používat i dopravní prostředky (tank, offroad, vznášedlo). Grafika ostudu rozhodně nedělá a na handheldovské poměry se jedná o jasný nadprůměr. Cena plné verze je 4,99 USD, velikost po instalaci pro změnu 196 MB

Hodnocení:


Starship Commander

Ačkoliv by snad někdo podle názvu mohl odhadovat, že Starship Commander bude arkádou z vesmírného prostředí, je tomu tak jenom napůl. Žánr bychom snad mohli definovat jako jakéhosi křížence mezi hrou logickou a strategickou – vždy jde o to, navést určitou loď na správnou přistávací dráhu a korektně s ní přistát. Přirozeně se přitom musíme vyhnout i jakýmkoliv kolizím s dalšími vesmírnými plavidly. Hra podporuje online skóre a má tři rozdílná pole. Tvůrci se nechali slyšet, že se brzy dočkáme i online multiplayeru a dalších „letišť“. Starship Commander může být náš za 0,99 USD, nejprve mu však musíme vyhradit nějakých 13,5 MB místa.

Hodnocení:


Family Guy: Uncensored

Tento kousek staví na stejnojmenném sitcomu a to dokonce do té míry, že si hru člověk užije opravdu jedině tehdy, když jím skutečně žije a znějí mu povědomě jména jako Peter Griffin či baby Stewie. Tvůrci se rozhodli kulisy zasadit do kolekce miniher, kterých tu sice najdeme hned osm, nicméně to je opravdu vše, čím nás hra ohromí. Je tu přirozeně i příběh spojující všechny úrovně, podruhé již však spíše otravuje, než že by byl zábavný. Řekněme slušný průměr, ctitelé původního seriálového Family Guye si na každý pád mohou připočítat bodík navíc. Cena 0,99 USD neurazí a nároky v podobě 57 MB také netrhají rekordy.

Hodnocení:


Deer Hunter 3D

Nejlépe se prodávající lovecká hra na desktopech konečně dorazila i na handheldy v podobě své Windows Mobile verze. Lovit můžeme medvědy, jeleny, muflony a podobná zvířata z "vysoké". Ta se mimochodem chovají maximálně přirozeně včetně srovnatelné ostrosti smyslů. Po celém světě na nás čeká na třicet plně 3D prostředí a přirozeně s měnícím se počasím. S rostoucími loveckými úspěchy je možno nakupovat nové zbraně a posléze se kochat v trofejní místnosti úspěšnými úlovky. Zastřílet si po medvědech mohou všichni ti, kdo investují 0,99 USD a 50 MB úložného prostoru.

Hodnocení:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.75
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Herní novinky ze světa palmů - 14. 05. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412