Herní novinky ze světa palmů - 23. 04. 10 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Herní novinky ze světa palmů - 23. 04. 10

Autor: Musketeer - 23.04.2010, 1591 čtenářů


Hry a volný čas Dnešek bude patřit hrám pro webOS. Postupně se představí Mini Golf Wacky Worlds (kapku nezvyklý mini-golf), Modern Combat: Sandstorm (nádherně zpracovaná 3D akce), All 24 Games FREE (kolekce 24 miniher) a Smart Sudoku (další z variací na sudoku).

Mini Golf Wacky Worlds

Zatímco většina podobných golfových her nás staví do role moderního sportovce prohánějícího se po VIP greenech, Mini Golf Wacky Worlds je úplně jiný. Rozhodně nečekejte žádný realistický simulátor, z golfu v této hře zůstal jen základ hry jako takové, prostředí je pojato hodně nekonformně. Ve hře najdeme celkem čtyři velké světy, každý s vlastním mini-golfovým hřištěm, jež překvapí s každou novou jamkou (těch je tu mimochodem čtyřicet) - třeba na vulkánu jistě nikdo z nás ještě golf nehrál. Hrát můžeme za celkem čtyři charaktery, které si lze do jisté míry upravit. A aby to nebylo málo, svoje golfové vybavení si mezi jamkami můžeme upgradnout v obchodě pro profíky. Hra má také řadu odemknutelných achievementů, jež hráče odměňují novým obsahem. Plná verze stojí 2,99 USD, nároky na místo dosahují 31,92 MB.

Hodnocení:


Modern Combat: Sandstorm

V této horké novince od Gameloftu se vydáme na moderní bojiště, kde se odehrává akční thriller "Mise Větrná bouře" se vším všudy. Naším cílem tentokrát bude najít a odhalit novou teroristickou buňku. Hra obsahuje celkem deset misí porůznu umístěných na Středním východě. Příznivce multiplayeru jistě potěší jeho plná podpora a to ve formě místní i internetové - jsou zde celkem tři multiplayerové mapy, kde se mohou setkat až čtyři hráči. Hru lze ovládat celkem třemi způsoby a velmi zábavný je i systém zbraní - lze hrát jako sniper či jako drsný mariňák kropící shluk teroristů kulometem. Grafika je výborná a nedělala by ostudu ani "velké" PC stolní hře. Cena činí 4,99 USD.

Hodnocení:


All 24 Games FREE

Velmi příjemná kolekce freewarových miniher, kterých tu je hned 24 a všechny jsou volně šiřitelné. V kolekci najdeme: Arcade Basketball, Blocked Car, Mad Fighters, Babel, Alien Switch, Poker Mania, Monster Cups, Same Pets, Jewels Mania, Bubble Swap, Drop Flowers, Math Pop, Anagrams, Super Dog, Kick Ups, Blackjack Solitaire, Square Box, Sports Balls, High or Low, Hangman Mania, Babel2, Arcade Bowling, Blozzle a Connect Roads. Pro jistotu připomínáme, že jsou to hry unikátní a nejsou samostatně dostupné v App Catalogu, takže rozhodně stahujte jako o život! Jako by  už tak tento herní balík nebyl dostatečně atraktivní, autoři slibují brzké doplnění dalších her. All 24 Games FREE požaduje 2,05 MB volného místa.

Hodnocení:


Smart Sudoku

Ačkoliv má logická hra sudoku za sebou již nějaký ten pátek existence, nijak jí to neubírá na atraktivitě, ba naopak. Počet klonů stále vzrůstá - a to i těch freewarových, což je jen dobře. Smart Sudoku je verzí, která umí automaticky vyplňovat puzzle, má vracení tahu, lze zde vytvářet další desky a díky funkci "smartnumber" lze do políčka vepsat více čísel najednou. Raději zdůrazňujeme, že Smart Sudoku zvládá pouze tradiční Sudoku na 3 x 3 pole, žádné další exotické variace se nekonají. Na druhou stranu, aspoň, že je možno vybrat úroveň od triviální první po snad až příliš obtížnou šestou. Cena nulová, nároky na místo také potěší - jen 3,26 MB.

Hodnocení:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.75
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Herní novinky ze světa palmů - 23. 04. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412