Herní novinky ze světa palmů - 16. 04. 10 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Herní novinky ze světa palmů - 16. 04. 10

Autor: Musketeer - 16.04.2010, 1833 čtenářů


Hry a volný čas Dnešek bude patřit hrám pro webOS. Postupně se představí Real Tennis (velmi pěkný 3D tenis), Topple Ball (zábavný akční puzzle s 200 úrovněmi), Card Ace: Blackjack (multiplayerový online Blackjack) a Nuclear Attack (webOS remake stejnojmenného automatového hitu).

Real Tennis

Počítačoví sportovci, kteří již mají ve sbírce golf a NFL, si k ní dnes mohou přidat i výborný Real Tennis, který patří k tomu nejlepšímu na webOS z jednoduchého důvodu - takto vážně pojatý je zde vlastně jediný. Hráč se účastní světového turné, v němž má přirozeně spadeno na první místo. Hrát zde lze celkem na sedmi místech (Paříž, New York, Stockholm, ...) a přitom je možno střídat tři různé povrchy. Servírování probíhá náklonem Pre a je k dispozici několik úderů, jak míček vrátit (lob, drop, smash, ...). Cena je sice velmi příjemná - pouze 0,99 USD - zabraným místem ovšem Real Tennis právě nešetří - velikost 93,99 MB mluví za vše.

Hodnocení:


Topple Ball

Opravdu vynikající záležitost spojující v sobě puzzle žánr s prvky hry, která prověří vaše reflexy. Podobně, jako se to dařilo hře, která byla Topple Ballu inspirací - mluvíme přirozeně o Oxyd Magnum pod DOS. Jde o to, dostat za pomoci naklánění kuličku do cíle, ovšem ten je ukryt za řadou překážek a různých aktivních prvků, jako jsou díry, v nichž kulička obratem zmizí, odrazí se nebo se zkrátka zachová dle typu překážky. Jde samozřejmě o dosažení cíle v co nejkratší době. Úrovní nám autoři nachystali rovné dvě stovky. Hra vyžaduje zvládnutí precizního naklánění palmu, takže vyžaduje velkou dávku naší soustředěnosti. Cena 1,99 USD ujde a ani paměťové nároky v objemu 5,91 MB neodradí.

Hodnocení:


Card Ace: Blackjack

Je sociální hrou, v níž hrajeme blackjack s přáteli či oponenty na Internetu. Titul staví výhradně na online multiplayeru, takže si můžeme zahrát s mnoha reálnými online hráči (náhodnými nebo těmi, jež máme ve Friend Listu). Hrát mohou až čtyři lidé, kterým Card Ace: Blackjack nabízí i jakousi formu online chatu. Vydělané kredity se automaticky přenášejí mezi jednotlivými hrami, ovšem pozor - kredity sice přibývají každý den, ale pokud jich chce člověk opravdu hodně, musí si je koupit v podobě externího balíku. Hra samozřejmě vyžaduje stále dostupné internetové připojení. Kdo má zájem, může Card Ace: Blackjack zkusit. Hra je zdarma a její velikost dosahuje 31,14 MB.

Hodnocení:


Nuclear Attack

Je zajímavé, kolik her se inspirovalo ve starších automatových hitech. Když se ale nejedná o tituly komerční, jako třeba dnešní Nuclear Attack, pak proč jej aspoň nezkusit? Náplň je do puntíku stejná - shora padají na město nukleární hlavice a my máme v rukou obranu města. Nejedná se ovšem o pouhé tapání na displej, jelikož rakety obou stran mají jistou dynamiku a rychlost, je nutno mít vše přesně propočítáno. Výzva je pak v tom, uhlídat takových sedm a více raket najednou. Nuclear Attack je ke stažení zdarma, jen se mu musí vyhradit 6,26 MB místa.

Hodnocení:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.6
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Herní novinky ze světa palmů - 16. 04. 10" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412