Freeware, který zaujal (106) - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Freeware, který zaujal (106)

Autor: pavelbures - 11.02.2010, 2128 čtenářů


Software Také v dnešní části seriálu o tom nejzajímavějším z freewarové sekce si představíme čtyři užitečné programy. Řeč bude mj. o šikovné utilitě umožňující obejít zabezpečení, ukážeme si, jak extrahovat RAR a ZIP soubory, zmíníme se rovněž o jednoduchém programu pro milovníky geocachingu.

                      

Password Killer 1.0
Freewarový program Password Killer z dílny vývojáře Juliana Huntera může být užitečný nejen těm uživatelům, jež se chtějí „vloupat“ do cizího kapesního počítače, ale také všem, kteří jednoduše zapomněli přístupové heslo. Program dokáže totiž obejít vestavěné zabezpečení a po zadání libovolného textového řetězce zobrazí také ty záznamy, které jsou chráněné heslem. Kladem aplikace jsou nízké paměťové nároky, program si řekne jen o 2 kB v paměti.Hodnocení:

     

         

         

       

Braille 0.2
O Braillově písmu asi již někdy slyšel každý z nás, ne všichni však dokáží převést jednotlivé grafické znaky na písmena. Pokud je potřeba určitý text „přeložit“, stačí, když si do palmu nainstalujeme aplikaci Braille 0.2. Rozhraní programu je jednoduché a uživatelsky přívětivé, autorem aplikace je vývojářský team FroggySoft, který má ve svém portfoliu také zajímavý software pro přístroje s Google Android i s Windows Mobile.Hodnocení:

      

       

         

        

Mimee 2.0
Nejen milovníci geocachingu, ale také další uživatelé pracující s GPS a navigačním softwarem mohou ocenit přínos freewarové aplikace Mimee. Program dokáže konvertovat celkem 15 souřadnicových a více než 200 datových formátů. Všechny podstatné informace a podkladu jsou uloženy ve formátu Pilot-DB, takže lze přidávat další údaje. Program existuje v anglické i ve francouzské jazykové verzi, jeho autorem je Pierre Brial.Hodnocení:

      

          

       

        

MobileRAR 0.1
Přišel vám e-mailem Palm OS program ve formě RAR archivu? Samotný operační systém a programy v něm obsažené si s tímto formátem neporadí, naštěstí je tu freewarová aplikace MobileRAR, která umožňuje RAR, ZIP a 7ZIP soubory extrahovat. některým uživatelům může vadit, že se nejedná o nativní Palm OS aplikaci, ale o J2ME program, takže je třeba před použitím nainstalovat Java Virtual Machine. Autorem programu MobileRAR 0.1 je Alexandr Voroběv.Hodnocení:

 
   Související odkazy
· Více o tématu Software
· Další články od autora pavelbures


Nejčtenější článek na téma Software:
Video pro Palm, zázrak jménem SmartMovie


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.25
Účastníků: 4

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Software

"Freeware, který zaujal (106)" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412