Víkendové hrátky s Palm OS - 05. 09. 08 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Víkendové hrátky s Palm OS - 05. 09. 08

Autor: Musketeer - 05.09.2008, 5097 čtenářů


Hry a volný čas Vedle široké freewarové herní scény je platforma Palm OS bohatá i na kvalitní komerční tituly. Z nich jsme také pro tento týden vybrali obvyklé kvarteto. Pro začátek se bude přistávat s lunárním modulem na kosmické stanici Apollo ve hře Space Docking Simulator. Stálou atmosféru plážového volejbalu v mobilní podobě nám i přes blížící se podzim zajistí Beach Voleyball. Profesionální domino (i s online hrou) si lze zahrát v Real Dice Dominoes. A na závěr tu máme skutečnou pecku jménem Arcade Reality (do reálných kulis nasnímaných digitálem zasazená střílečka).

Space Docking Simulator

Docela určitě ten nejpokročilejší simulátor vesmírného přistávání, jaký lze pro platformu Palm OS sehnat. Zatímco v prvním díle Lunar Lander Simulator jsme přistávali na Měsíci, tentokrát se bude pro změnu konat vesmírné rendez-vous. Hra zdařile simuluje velitelský modul Apollo i s přistáváním lunárního modulu. No a samozřejmě cílem bude se za pomoci stejných navigačních pomůcek, jako měli opravdoví kosmonauti (navigační kříž, radar, vzdálenost), úspěšně spojit se stanicí. K atmosféře přispívají i nejrůznější systémová selhání a hlášení z Houstonu, jak jsme na tom s palivem a přiblížením. Hra stojí jen 4,95 USD. Dokonce i demo lze vyzkoušet.

Hodnocení:Beach Volleyball

Co by to bylo za končící léto bez dovolených a zábavy? Za předpokladu, že vy jste si ji již pro letošek vybrali, máme tu návrh, jak si atmosféru dovolené alespoň trochu zopakovat. Stačí si pořídit hru Beach Volleyball, což je 3D simulátor plážového volejbalu ve stylu jeden na jednoho. Hra má trojici úrovní obtížnosti, mužského i ženského hráče, dva herní režim a demonstrační mód, kdy se "hraje sama" jako demo. Titul lze dopředu vyzkoušet, zájemci o registraci si ale budou muset nachystat 14,95 USD.

Hodnocení:
Real Dice Dominoes

Další ze série multiplayerových herních kolekcí, tentokrát s námětem dominové herny. Pokud jste i vy propadli této jednoduché, avšak zábavné stolní hře, pak je Real Dice Dominoes tím pravým pro vás. Tato verze pro Palm OS obsahuje velice pěknou grafiku, několik herních desek upravitelné velikosti (6 x 6 či 9 x 9) a sadu oponentů, s nimiž můžeme zkřížit meče, vlastně zde spíše dominové kostky... Tím ale možnosti zábavy nekončí. U zařízení schopných internetového připojení můžeme zápasit klidně i online. Ačkoliv plná verze přijde na 14,95 USD, nic nám nebrání nejprve zkusit demo.

Hodnocení:
Arcade Reality

Skutečně neobvyklá akční hra, která na jedničku využívá moderních technologií. Jak to funguje? Hra do obrazu reálného světa sejmutého digitální kamerou promítá herní kulisy (poletující mimozemšťany) a je na nás je všechny sestřelit. Arcade Reality obsahuje tři herní režimy: Arcade Reality (hlavní mód s prolínáním reality a ufonů), Infinite Shooter (jednoduché střílení) a Asteroids Mode (vyhýbáme se v prostoru asteroidům). Hře nechybí zvukové efekty, řízná muzika a celkem sedm rozdílných "standardních" nepřátel + několik speciálních bossů. Na svém místě jsou také upgrady naší virtuální raketky (štíty, rakety, ...). Za vynikající spojení reality a zábavy musíme hodnotit velmi vysoko... Jestliže vás hra zaujala, zkuste demo, případně si ji můžete za 14,95 USD rovnou pořídit.

Hodnocení:


 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora Musketeer


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.8
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Víkendové hrátky s Palm OS - 05. 09. 08" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412