Tank Ace 1944 - tankem napříč Evropou! - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Tank Ace 1944 - tankem napříč Evropou!

Autor: chaoos - 22.02.2008, 5890 čtenářů


Hry a volný čas Posádka tanku to za druhé světové války neměla vůbec jednoduché. Stísněný prostor ocelové konzervy a neustálá možnost smrti dělaly s psychikou osádek své. Ve větší bitvě se navíc životnost tanku, pokud posádka neměla vyloženě štěstí, pohybovala maximálně v jednotkách minut. Nyní si to vše můžete vyzkoušet na vlastní kůži v nové 3D hře Tank Ace 1944!Pokud jste si někdy chtěli vyzkoušet, jaké to je řídit tank uprostřed bitevní vřavy, máte příležitost! V Tank Ace 1944 se můžete při troše snahy stát opěvovaným tankovým esem. Bude k tomu ovšem potřeba pořádná dávka obratnosti, předvídání a špetka štěstí. Ve hře si můžete vybrat jednu ze tří hlavních stran, účastnících se tankových bitev v Evropě. Za spojenecká vojska a Sověty se můžete dostat až k Berlínu. V Německém tanku se můžete probojovat až k Londýnu nebo Moskvě.


Úkolem každé mise je vyčistit sektor od nepřátelských strojů. Na informačním panelu můžete najít počet zbývajících nepřátel, navigační šipky, pohonné hmoty a sílu vlastního pancíře. Pokud vám dojde palivo, ztratíte pancíř nebo se svým tankem omylem vjedete do řeky, prohráváte a musíte se stáhnout o jeden sektor zpět. Naopak eliminací všech nepřátel se o jedno pole přiblížíte nepřátelskému městu. Hra končí, když obsadíte nepřátelské hlavní město nebo naopak druhá strana zničí vaše.


Ve hře najdete tři typy tanků – americký Sherman, německý Tiger a ruský T34. Každý tank může libovolně pohybovat věží a dělem nezávisle na jízdě. Celé 3D prostředí je zničitelné. Pohled lze přepínat mezi "vlastníma očima" a ptačí perspektivou. Na výběr jsou 3 stupně obtížnosti. K vytvoření grafiky byl zřejmě použit stejný engine jako při tvorbě jiné hry společnosti RESET game – oblíbeného Par Golfu. Průjezd krajinou totiž není plynulý, ale načítá se po částech. Toto považuji za největší chybu jinak vcelku zábavné hry. Po tankovém bojišti je potřeba se velmi rychle pohybovat a nahrávané přechody působí velmi rušivě. Po zvukové stránce sice hra není nijak bohatá, svůj účel ale splňuje.
Tank Ace 1944 je kromě Palm OS k dispozici i pro Windows Mobile, RIM BlackBerry a Symbian S60 V3. Cena plné hry je vcelku přijatelných 14,95$. Jestli máte na titul tankového esa, se můžete v několika málo misích přesvědčit i ve zkušební demoverzi (750 kB).
Hodnocení produktu:
 
   Související odkazy
· Více o tématu Hry a volný čas
· Další články od autora chaoos


Nejčtenější článek na téma Hry a volný čas:
Barevné pohlazení pro vaše displeje (1)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.57
Účastníků: 7

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hry a volný čas

"Tank Ace 1944 - tankem napříč Evropou!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Tank Ace 1944 - tankem napříč Evropou! (Hodnocení: 1)
Od: pavelbures (email je skrytý) - 23.02.2008
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Hrál jsem windows mobile verzi a moc mě nezaujala. Nedodělané ovládání, čověk neví zda má tank ovládat pomocí tlačátek v menu nebo tlačítky pod displejem. Největším problémem že váš tank není vždy vycentrován, ale prostředí se posune až tank dojede na kraj obrazovky, takže nevidíte, zda na vás někdo číhá a lehce přijdete o cenné životy.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412