Oficiální tisková zpráva palmOne k uvedení T|E2 - www.PalmHelp.cz

Článek do news mohou přidat registrovaní uživatelé PalmHelp. Zajímavé články odměníme.

 Oficiální tisková zpráva palmOne k uvedení T|E2

Autor: Badel - 15.04.2005, 3056 čtenářů


Hardware a příslušenství Přinášíme vám nezměněnou původní tiskovou zprávu společnosti palmOne k uvedení nového Tungstenu|E2 na český a slovenský trh.

palmOne představuje elegantní a stylový kapesní počítač Tungsten|E2

Nástupce překonává původní verzi, jež se stala nejoblíbenějším kapesním počítačem na světě

PRAHA, 13. dubna 2005 ­ Společnost palmOne, Inc. (Nasdaq: PLMO) dnes představila kapesní počítač Tungsten E2, který staví na úspěchu přístroje Tungsten(TM)|E ­ toho se prodalo téměř dva miliony kusů po celém světě. Nyní přichází verze vylepšená o jasnější barevnou obrazovku, flashovou paměť, bezdrátovou technologii Bluetooth(R) a výkonnější baterii. Tungsten|E2 tak přináší další skvělé funkce a vlastnosti za uměřenou cenu 249 USD (odhadovaná maloobchodní cena v USA).

Tento elegantní a stylový kapesní počítač nalezne perfektní využití jak v zasedací místnosti, tak třeba i školní učebně, uvedl Ken Wirt, senior viceprezident pro celosvětový marketing společnosti palmOne. Tungsten|E2 je všestranný a poskytne svému majiteli více užitečných funkcí ­ zejména Bluetooth a jasnější, bohatší barevnou obrazovku, která oživí kalendář, kontakty, dokumenty, fotografie i video. Flashová paměť zase zajistí uchování důležitých informací i v případě, že zapomenete přístroj dobít.

Tungsten|E si velmi oblíbili jak profesionálové, tak i běžní zákazníci, kteří hledali finančně výhodné řešení. Díky jejich zájmu se držel úctyhodných 17 měsíců v čele žebříčku prodejnosti (podle The NPD Group). Přístroj byl na trh uveden v říjnu roku 2003 a byl zhmotněním nových představ o prvotřídním kapesním počítači. Uživatelé doma i v zaměstnání již nemuseli volit mezi cenou a výkonem či mezi pracovními a multimediálními funkcemi. Tungsten|E od palmOne jim za dostupnou cenu poskytl vynikající pomůcku pro práci i zábavu.

Rozšířené funkce a přínosy kapesního počítače Tungsten E2

Potěšte své oči pohledem na jasnější, bohatší barevný displej

Tungsten|E2 disponuje novým, jasnějším barevným displejem s rozlišením 320x320, díky němuž mohou uživatelé snadněji pracovat s programem, kontakty a pracovními dokumenty ­ ať jsou kdekoliv. Sytější barvy také dokáží oživit veškeré fotografie a videoklipy.

Ušetřete si nervy díky stálé flashové paměti
32 MB stálé flashové paměti, z nichž je 26 MB k dispozici pro ukládání, poskytuje uživatelům Tungstenu|E2 dostatek prostoru pro kalendář, kontakty, aplikace, fotografie, tabulky a prezentace. Baterie nového Tungstenu E2 má větší životnost, než tomu bylo u původní verze. A díky flashové paměti jsou informace na kapesním počítači v bezpečí, i když se baterie vyčerpá.

Připojte se k bezdrátovým zařízením s technologií Bluetooth
Díky vestavěné bezdrátové technologii Bluetooth mohou uživatelé bezdrátově synchronizovat svůj Tungsten se stolním počítačem.(1) Tungsten|E2 lze také využít s kompatibilním Bluetooth telefonem pro odesílání a příjem emailů nebo k prohlížení zpráv na internetu.(2)

Soubory MP3, digitální fotografie a videoklipy do kapsy
Tungsten E2 se snadno změní v přenosný přehrávač MP3.(3) Stačí vložit rozšiřovací kartu s oblíbenými MP3 a využít vestavěný reproduktor nebo stereo sluchátka.(5) Fotografie či videoklipy přátel a rodiny můžete mít vždy u sebe ­ potřebujete jen zasunout SD kartu z digitálního fotoaparátu nebo kamery a hned můžete obdivovat snímky na ohromujícím barevném displeji Tungstenu E2.(4)

Výkonný i na cestách
Tungsten E2 je vybaven softwarem Documents To Go(R) od firmy DataViz, díky němuž můžete pracovat se svými soubory ve formátech Word, Excel a PowerPoint, ať jste kdekoliv. Po snadném převodu lze zobrazit i soubory typu Acrobat PDF.

Vysoká výkonnost a možnosti rozšíření

Kapesní počítač Tungsten E2 je vybaven výkonným 200MHz procesorem Intel XScale a 32 MB RAM (28 MB k dispozici pro uživatele), a proto poskytuje dostatek prostoru a rychlosti i pro práci s náročnými aplikacemi a dokumenty. Práci s dokumenty si můžete usnadnit připojením Wireless Keyboard(5) od palmOne. Vestavěný slot pro rozšiřovací karty pracuje s formáty MultiMediaCard, SD a SDIO a umožňuje tak využití elektronických knih, her, překládacích programů a mnoho dalšího.(5)

Cena a dostupnost
Doporučená maloobchodní cena kapesního počítače Tungsten|E2 od palmOne je v České republice stanovena na 249 USD.
Společnost dále přistoupila ke snížení ceny kapesního počítače Zire(TM) 31­ nyní stojí 149 USD (doporučená maloobchodní cena v České republice). Obě ceny jsou uvedeny bez DPH.

Více informací o novém přístroji Tungsten|E2 najdete na internetové adrese http://www.palmOne.com/tungsten-E2.


O společnosti palmOne, Inc.

palmOne, Inc. ­ vedoucí společnost v oblasti kapesních počítačů a komunikačních řešení ­ poskytuje lidem sílu počítačů k tomu, aby mohli používat a sdílet své nejdůležitější informace. K jejím produktům patří smartphony Treo(TM), kapesní počítače Zire(TM) a Tungsten(TM) a také software s příslušenstvím.

Produkty palmOne lze zakoupit v maloobchodní síti stejně jako u vybraných internetových, malo- i velkoobchodních partnerů a mobilních operátorů po celém světě. Také je možné využít maloobchodní síť palmOne nebo online obchody palmOne (http://www.palmOne.com/stores).

Více informací o palmOne, Inc. naleznete na http://www.palmOne.com.

# # #


(1) Vyžaduje kompatibilní počítač vybavený technologií Bluetooth.
(2) Pracuje pouze v místech s bezdrátovým pokrytím a vyžaduje kompatibilní mobilní GSM telefon vybavený bezdrátovou technologií Bluetooth, datové služby od poskytovatele mobilní sítě a ISP, vše k dostání samostatně. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli služeb.
(3) Pro MP3 je zapotřebí rozšiřovací karta. K dostání samostatně.
(4) Podporuje soubory typu JPEG, TIFF a BMP až do rozlišení pět megapixelů, pokud má kapesní počítač k dispozici dostatek paměti.
(5) Doplňky, rozšiřovací karty a aplikace jsou prodávány samostatně.


 
   Související odkazy
· Více o tématu Hardware a příslušenství
· Další články od autora Badel


Nejčtenější článek na téma Hardware a příslušenství:
Megarecenze Palm Treo 750v (1. část)


   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.6
Účastníků: 5

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


   Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Hardware a příslušenství

"Oficiální tisková zpráva palmOne k uvedení T|E2" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty
 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajůPalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412