Fórum - Zobrazit téma - IMAP v Treu - jak na slozky co jsou podslozkou INBOX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

IMAP v Treu - jak na slozky co jsou podslozkou INBOX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 16:56    Předmět: IMAP v Treu - jak na slozky co jsou podslozkou INBOX Citovat

Mam zrizeny ucet u Forpsi a dost mne nastvalo, ze pouzivaji pro IMAP software, kdy je hlavni slozkou Inbox a ostatni (Sent, Trash....) jsou podslozkou Inboxu. v praxi to znamena, ze abych mohl ukladat odeslanou postu v PC do spravne slozky, musim nastavit v mailovem klientovi v PC ten Inbox jako korenovou slozku - viz napr tady http://kb.forpsi.com/article.php?id=382

Jenze: v Treu (a i v ostatnich telefonech) s tim mam problem neb se neumi pripojit na jakousi podslozku Atakoval jsem i helpline (a dobre pokecal s majitelem T3 :- ) ) ale jedinym vysledkem je to, ze to holt nepujde. Museli by totiz bud upravit soft a nebo mi umoznit vytvoreni vlastnich slozek v hlavni urovni a to odmitli...

Takze si rikam ze jedina cesta bude neco takoveho http://radekhulan.cz/item/500-x-5gb-email-na-vasi-domene-zdarma

Poradite?

Jo a perlicka: s Treem nefunguje ani synchronizace Inboxu kdyz zkousim stahovat postu prostrednictvim PC - a pritom tu kompletni synchronizaci vsech slozek s Treem umi i Centrum.cz!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
-pm-
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 11.9. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 20:16    Předmět: forpsi Citovat

Jo VersaMail a IMAP to je story.
S Forpsi se nechá VersaMail tak nějak donutit pracovat. V Preferences v sekci Server (VersaMail 3.1c) se nastaví root jako INBOX a pak se při Sync Server Folders objeví složky INBOX.Drafts a INBOX.Trash ale nenamapují se korektně na Trash a Drafts ve VersaMailu. Průšvih jsou Sent Items, ty se pro změnu neobjeví vůbec, protože ve spojení s INBOX.Sent Items je to na VersaMail jako název složky asi moc dlouhý atd.

Vemu to krátce, pokud je to pracovní, tedy důležitý, email a musí být na forpsi vyplatí se pořídit si jiný emailový klient.

Napadá mě
- Snappermail v Enterprise verzi který má protokol IMAP implemenotvaný správně a je plně konfigurovatelný. Bohužel cena je fakt extremní a to 60$.
- Agendus Mail SSL edice, nezkoušel jsem ale je za 24$ (500Kč) a podle ohlasů z fór zvládá IMAP ok.

(v obou případech je k dispozici trial verze na vyzkoušení)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 02. listopad, 2007 8:34    Předmět: A jiny server? Citovat

No Snappera i AgendusMail mam take a ve spojeni s IMAP u Forpsiho mne taky moc nepresvedcily.

Asi je spise resenim vymena poskytovatele webmailu. Ale ktery je ten pravy? Tj. ktery pouziva stejnou technologii jako Centrum.cz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412