Fórum - Zobrazit téma - [H] hlasový záznamník na SD/MMC - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

[H] hlasový záznamník na SD/MMC

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 18. listopad, 2006 20:13    Předmět: [H] hlasový záznamník na SD/MMC Citovat

Už vidím jak na mě létají kameny palmistů, co že se tu ptám na takovou blbost s PDA nesouvisející Pobavený

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s hlasovým záznamníkem/neví o nějakém, který:
1) podporuje SD/MMC karty - aby se později dala karta fiknout do PALMu a přehrát co jsem nahrál
2) měl dosah nahrávání tak 3-4 metry (ne, nefantazíruju, existují dle specifikací ale to co jsem našel bylo moc drahé vzhledem k tomu na co to chci)
3) cena by byla tak do 2000Kč.
4) Připojení k USB by se též hodilo.

5) Pokud má někdo zkušenost: Na netu jsem se díval a našel jsem zatím toto TrekStor i.Beat drive na http://gsmobil.inshop.cz/inshop/scripts/set.asp?Level=981 . Podrobnosti o "dosahu" jsem však nikde na netu nenašel.

Značka, barva a nebo tvar je mi ukradený. Jde mi hlavně o podporu SD karet a delší dosah pro nahrávání a cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412