Fórum - Zobrazit téma - Univesal Wireless keyboard VS Piloc - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Univesal Wireless keyboard VS Piloc
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út 03. říjen, 2006 18:28    Předmět: Univesal Wireless keyboard VS Piloc Citovat

Zdarvím všechny,
Koupil jsem si výše zmíněnou klavesnici na moje treo 650 (fw 1.20) a používám verzi LITE DELUXE od Pilocu, protože FULL verze prý na treu 650 s novým FW nefunguje (ani demo mi nešlo)..problém mám s počeštěním klavesnice.Nevíte nekdo jestli jde přepnout v Pilocu na českou diakritiku, takto musím psát čárky a háčky přes shift.díky rag.doll
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jarda79
nováček
nováček


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 04. říjen, 2006 7:53    Předmět: Dotaz Citovat

Zdravicko mam stejny fw jako ty a jede mi piloc full v pohode. Zajimalo by me spise jak si donutil klavesku psat hacky , carky .Trapim se s tim uz jak dlouho a porad bez vysledku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st 04. říjen, 2006 17:42    Předmět: Citovat

Funguje ti?a jak to přepneš z anglický na českou?jo a jakou mas verzi softweru pro UNIVERSAL keyboard v Palmu?Nekdo mi radil že přes ALT + Y, ale to mi to píše čínskej znak pro Yen..jnak čárky a háčky píšu přes ALT + V nebo ALT + D..zatim cau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 04. říjen, 2006 17:44    Předmět: Citovat

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&myfaq=yes&id_cat=25&categories=Kl%E1vesnice+%2Fhardwarov%E1%2F#118
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 4:48    Předmět: ALTGR+Y Citovat

Tato kombinace mi napíše znak pro Yen..musí to přeci nějak fungovat, jsem bezradný , pomozte prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xmpetr
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 10:57    Předmět: Piloc Citovat

No to vypadá na to že v PiLocu máš nastavenu podporu externí klávesnice na Treo600 a pro použití externí klávesnice musí být nastaveno pouze Support (alespoň takto je to u TX).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 05. říjen, 2006 20:32    Předmět: Citovat

bohužel nefunguje:((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 26. říjen, 2006 3:00    Předmět: Citovat

nenašel se někdo, kdo zná odpověfd na moji otazku????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. říjen, 2006 11:10    Předmět: Citovat

No pár rad jsi tady už dostal, to nic z toho nezabírá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 26. říjen, 2006 14:52    Předmět: Citovat

No jak jsem napsal v předminulém příspěvku, ona kombinace klaves mi píše znak pro Yen (měnova jednotka)..musím dělat asi něco špatně, nebo už nevim..BTW co se dá udělat na stisku dvou klaves udelat špatne?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. říjen, 2006 17:22    Předmět: Citovat

A zkoušel jsi ALT + Z?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 26. říjen, 2006 19:09    Předmět: Citovat

jj..nechapu, jak to, že jiným nepiše kombinace ALT gr + Y znak Yenu..je to přece nadefinovaný v klávesnici...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 14:08    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
jj..nechapu, jak to, že jiným nepiše kombinace ALT gr + Y znak Yenu..je to přece nadefinovaný v klávesnici...

Znak jenu mi klávesnice píše, ale pouze v určitém případě. Do 2 týdnů bych měl dostat zpět svoje E2, tak to vyzkouším.

Prozatím - diakritiku mi to na horní řádce (ty čísla) píše opravdu po stisknutí ALT Y. Ale jen jsem psal také několikrát, takže něco se musí ještě udělat.. Zatím víc neporadím..
Odkázal bych ale na http://palmista.blogspot.com/2006/08/krlovstv-za-hek-aneb-palm-universal.html , kde je článek o klávesnici, který mi pomohl s tajemstvím diakritiky na PALM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 18:03    Předmět: Citovat

Budu čekat až ti přijde E2, nic z palmisty mi nepomohlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 18:42    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Budu čekat až ti přijde E2, nic z palmisty mi nepomohlo

Počítám tak týden, 2... Dofám že nejsou moc rozdíly v lokalizaci pro Treo a jiné stroje

edit: odkážu na můj oblíbený blog http://palmista.blogspot.com/, respektive nový příspěvek. Je to o použití jiné lokalizace..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
nováček
nováček


Registrace: 2.7. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 19:23    Předmět: Citovat

Velké DíKY JACKTALKINGovi...muj problém je vyřešen kombinací s T..DÍKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2006 19:39    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Velké DíKY JACKTALKINGovi...muj problém je vyřešen kombinací s T..DÍKY

mě ne, já pouze odkázal na palmistu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá 13. červen, 2008 7:29    Předmět: Y a Z Citovat

Tak jsem si to vše prošel tady, ale na klavesnici 3169WW se mi po AltGR+Y nepodaří dostat např. ě (e s háčkem), ač š (s s háčkem) mi to píše.
Piloc mám verzi 5.4.0 bld 23:
System lng: Czech
Codepage: Win
Ext Keyboard: Supported
Interface: Don't translate

Mám T5.

Co mohu udělat pro to, abych měl všechny český písmenka (bez manuál. doplňování háčků např. nad éčkem)?

Další dotaz:
Dá se z toho nějak udělat QWERTZ?? To bych potřeboval ještě více (kdybych např. psal anglicky)

Děkuji rádcům!


Naposledy upravil iwiboy dne po 16. červen, 2008 12:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 16. červen, 2008 8:01    Předmět: Citovat

Nejsou všechny verze stejné. Na jakém plamu to máš? (zcela zásadní informace, např. na T5 jde čeština s UWK jen částečně).
A stejně jako spoustu dalších, i tebe odkážu na Google, aby sis vyhledal a PŘEČETL článek "Jak se správně ptát".
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Acnhoobxyattat
nováček
nováček


Registrace: 23.6. 2021
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt 24. červen, 2021 8:45    Předmět: What are Animal Crossing's Worst Daily Tasks? Citovat

Animal Crossing: There are a lot of daily tasks in New Horizons that players cannot avoid. Whether it is Animal Crossing Bells or Nook Miles players usually need to perform these tasks. Excluding some innovative tasks, many daily tasks seem very boring and boring, and even some tasks are still very troublesome.

These daily tasks are like a house chore list, but the content is different. After all, players need to keep the island alive and maintain the blooming of flowers and other plants. There are also island loans to be repaid, so the game is also normal in real life. Players may have to worry about these ordinary things, even if some players like them.

The list of common daily tasks will include finding shells on the beach, catching fish and bugs of the season, finding special items, and watering the flowers every day. There are also some slightly more difficult tasks, such as shaking trees and finding digging points to dig fossils and hidden objects.

For new players, finding digging points is an adventure. Players may need to rely on pole vaults or ladders to climb various terrains and then look for treasures. It is also possible to encounter danger, which is full of excitement and fun. Using Nook Miles Tickets to explore other islands has the same place, but it is more abundant, after all, there are villagers.

Shaking the tree is also a somewhat more quest, but it is also for some new players. Players need to pass this step to obtain some raw materials, such as acorns and pine cones on the tree. But there is also the risk of being buried alive by too many branches and being stung by wasps. And this is what players need to do in every activity.

The second, of course, is to catch insects or fish. Every season, special fish or insects appear on the island. This slowly became a chore.

The above example may be a bit interesting for new players, but many players will find it very boring. It has always been the same way, but the things obtained are changed according to the different island themes. These gradually become simple and boring daily tasks. Many players will Buy ACNH Items to try to avoid these boring repetitive things.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412