Fórum - Zobrazit téma - Hlasitost - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hlasitost

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 21:46    Předmět: Hlasitost Citovat

Jak ovládáte hlasitost na svém palmu? Mám TX a přemýšlím, jak na to. Když si třeba pouštím něco v TCMP nebo pTunes, musel bych kvůli tomu lézt do menu. Není na to nějaká utilitka?

btw, co používáte na mp3 přehrávání? (přechod z m500 [palmOS4] na TX je pro mě - ačkoli dlouholetý zatvrzelý uživatel PalmOS - spojen s mnohými záludnými otázkami Vysmátý )
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 23. září, 2006 0:49    Předmět: Re: Hlasitost Citovat

Czechnology napsal:
Jak ovládáte hlasitost na svém palmu? Mám TX a přemýšlím, jak na to. Když si třeba pouštím něco v TCMP nebo pTunes, musel bych kvůli tomu lézt do menu. Není na to nějaká utilitka?

btw, co používáte na mp3 přehrávání? (přechod z m500 [palmOS4] na TX je pro mě - ačkoli dlouholetý zatvrzelý uživatel PalmOS - spojen s mnohými záludnými otázkami Vysmátý )

Jelikož to "chrchlátko" na zádech PDA málokdo používá pro reprodukci zvuku, je dobré si koupit sluchátka s regulací hlasitosti Mrkající Pak se v systému dá zvuk naplno a už se reguluje jen pomocí sluchátek. Nic pohodlnějšího asi není

Na MP3 je spousta prográmků. Pokud potřebuješ opravdu jen MP3, stačí RealPlayer co je na CD. POkud jde o WMA, OGG a MP3 tak doporučuji PocketTunes... Osobně používám Pocket Tunes, jelikož mi naprosto vyhovuje a stačí (umí WMA což já dost používám s 1GB kartou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so 23. září, 2006 15:45    Předmět: Citovat

S temi sluchatky na ovladani hlasitosti je to dost dobry napad ;) Osobne na prehravani mp3 hudby pouzivam Pocket Tunes. I kdyz je alternativ nekolik (PTunes, AeroPlayer atd ...) PTunes mi prijde nejlepsi diky sve skinovatelnosti. S niz je mozne z Pocketa udelat uplne jiny prehravac ... Na filmy a video obecne pouzivam TCPMP. Ale dalo by se pouzit i na mp3, ktere take zvladne ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 23. září, 2006 16:28    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
S temi sluchatky na ovladani hlasitosti je to dost dobry napad ;) Osobne na prehravani mp3 hudby pouzivam Pocket Tunes. I kdyz je alternativ nekolik (PTunes, AeroPlayer atd ...) PTunes mi prijde nejlepsi diky sve skinovatelnosti. S niz je mozne z Pocketa udelat uplne jiny prehravac ... Na filmy a video obecne pouzivam TCPMP. Ale dalo by se pouzit i na mp3, ktere take zvladne ...

Mno neřekl bych že to je nápad, jelikož ta sluchátka se prodávají od dob prvních discmanů.. A já si to prostě bez nich nedokážu představit - ať je to jakékoliv zařízení, nemusím sahat do kapsy nebo vytahovat zařízení z pouzdra. Prostě sáhnu na límec, kam jsem si připnul ovladač pomocí klipsu a je to Machr Machr Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: so 23. září, 2006 19:24    Předmět: Citovat

Nojo, ale moc sluchátek se s tím nedělá... nevíte o "prodlužovačce", která by to na sobě měla? Stejně mám ty krátký sluchátka pro připojení do DO.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 24. září, 2006 0:06    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Nojo, ale moc sluchátek se s tím nedělá... nevíte o "prodlužovačce", která by to na sobě měla? Stejně mám ty krátký sluchátka pro připojení do DO.

Třeba v DATARTu je poměr sluchátek s ovládáním a bez tak 50/50.. Na internetu se toho dá sehnat poměrně dost. Chce to se akorát pořádně porozhlédnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412