Fórum - Zobrazit téma - kLauncher - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

kLauncher

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 15:13    Předmět: kLauncher Citovat

Jak jsem v recenzich na Today programy zminoval, vyvoj kLaucheru se vyplati sledovat. Nedavno me uzivatel Jacktalking (diky Radostný ) upozornil, ze je k dispozici nova verze 0.9, ktera ma mnoho vylepseni.
Najdete ji tu: http://www.1src.com/forums/showthread.php?t=114991&page=2&pp=15

Nedalo mi to a zaregistroval jsem se ve foru a autorovi programu jsem tam poslal par pripomenike a ejhle. Vzal si je k srdci a ve verzi 1.0 budou me pripominky zapracovany, takze se muzeme tesit na mapovani na tlacitko DateBooku, spousteni po urcite dobe necinnosti a snad i 30ti denni neomezenou testovaci verzi... Jupiiii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 15:25    Předmět: Citovat

Tak to je hustý, to máš na svědomí štěstí mnoha tápajících palmistů Dentista
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 15:59    Předmět: Re: kLauncher Citovat

nexus6 napsal:
Jak jsem v recenzich na Today programy zminoval, vyvoj kLaucheru se vyplati sledovat. Nedavno me uzivatel Jacktalking (diky Radostný ) upozornil, ze je k dispozici nova verze 0.9, ktera ma mnoho vylepseni.
Najdete ji tu: http://www.1src.com/forums/showthread.php?t=114991&page=2&pp=15

Nedalo mi to a zaregistroval jsem se ve foru a autorovi programu jsem tam poslal par pripomenike a ejhle. Vzal si je k srdci a ve verzi 1.0 budou me pripominky zapracovany, takze se muzeme tesit na mapovani na tlacitko DateBooku, spousteni po urcite dobe necinnosti a snad i 30ti denni neomezenou testovaci verzi... Jupiiii

Příspěvků tam jsem si všiml Mrkající Jinak se chystám autorovi napsat jestli by neudělal třeba dvojí verzi - jedna free pouze se základními vlastnostmi jako je napřiklad v klasickém Today (To Do, kalendář, email) a druhou placenou se všema vymoženostma co teď prezentuje.

Aplikaci jsem zkoušel a musím říct že je to spíš takovej velikej čebol a asi se i vyplatí si spíš pořídit 2day než klauncher. Klauncher má dost pomalý náběh oproti 2day, koliduje s různými náhražkami graffiti,.. A mám i zkušenost s použití této aplikace a clocker od dmitriho (nebo jak se ta nová aplikace pro dynamické taktování jmenuje) - na E2 tato kombinace jde to resetu, Treo 650 to prej dovede k cyklickému resetu (Treo nemám takže nemohu potvrdit). Jasně, je to ještě taková dětská verze, ale i tak..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 17:17    Předmět: Citovat

Mno, mozna by bylo zahodno tyto pripominky rovnez napsat autorovi programu. Jinak me na T|X funguje kLauncher bez problemu, nepozoruji ani delsi dobu nabehu oproti jinym today programum, ba naopak.

Navic se mi ohromne libi koncept kLaucheru... Ale je to presne o tom, ze kazdy hleda apliakci, ktera mu bude vyhovovat. kLauncher muze byt idealni aplikaci pro mne, pote, co me zklamalo Today...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 17:26    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
Mno, mozna by bylo zahodno tyto pripominky rovnez napsat autorovi programu. Jinak me na T|X funguje kLauncher bez problemu, nepozoruji ani delsi dobu nabehu oproti jinym today programum, ba naopak.

Navic se mi ohromne libi koncept kLaucheru... Ale je to presne o tom, ze kazdy hleda apliakci, ktera mu bude vyhovovat. kLauncher muze byt idealni aplikaci pro mne, pote, co me zklamalo Today...

Jistě, chystám se napsat přímo autorovi protože teď pláču na špatném hrobě... Vysmátý

Co konkrétního se ti na tom konceptu líbí? Jenom že bych si to rád poslechnul a třeba tomu dal opravdu šanci.

Jenom mě trochu zaráží že aplikace byla placená i v době hodně nestabilní demo verze (viz tvá recenze) Rozpačitý Například Card Reader (http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=804) byl v době testování v podstatě free, protože kromě bohatých lidí si moc lidí netroufne koupit aplikaci za poměrně vysoké peníze co je teprve ve vývojovém stádiu... POZOR! Přiznám se ale že nevím jestli vyšla novější verze takže také nevím jestli se něco v tomto směru změnilo POZOR!
A první neoficiální beta verze 2day kterou kdosi postnul na jedno thajské fórum byla také free, placené to bylo až v době kdy se to blížilo k finální verzi a bylo to stabilní (jak známo, další verze spíš přidávaly funkce)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út 08. srpen, 2006 17:39    Předmět: Citovat

No libi se mi to vyreseni toho Launcheru, psane poznamky na displej, ty pluginy pro ruzne aplikace a tak... Vsechno pekne prehledne serazene a velice intuitivni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
alucard
nováček
nováček


Registrace: 17.10. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt 28. srpen, 2008 9:37    Předmět: Citovat

nexus6 napsal:
No libi se mi to vyreseni toho Launcheru, psane poznamky na displej, ty pluginy pro ruzne aplikace a tak... Vsechno pekne prehledne serazene a velice intuitivni...


Naprosto souhlasím. Jenom mě mrzí občasné nezobrzování českých znaků... Jednou je zobrazuje korektně a jindy ne... Máte s tím někdo zkušenosti....?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alizah
nováček
nováček


Registrace: 27.11. 2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 27. listopad, 2013 10:56    Předmět: Citovat

Co konkrétního se ti na tom konceptu líbí? Jenom že bych si to rád poslechnul a třeba tomu dal opravdu šanci.
_________________
cert killer http://certkiller.com/
mcp mcp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xfinityauthorize
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2022
Příspěvky: 55
Bydliště: United States

PříspěvekZaslal: út 17. leden, 2023 8:34    Předmět: Target.com/checkbalance Citovat

You can check the balance of your Target Gift Card balance using the link below to verify online or dialing the number below to check via phone. Online
Target.com/checkbalance
Target gift card balance
amazon.co.uk/mytv
ledger.com/start
venmo login
Walmart gift card balance
amazon.com/redeem
vanilla gift card balance
Target gift card balance
vanilla gift card balance
vanilla gift card balance
vanilla gift card balance check
vanilla gift card balance
Target gift card balance scopes dont match
amazon.com/code
ledger.com/start
dunkin donuts gift card balance
amazon.com/redeem
amazon.com/code
amazon.ca/redeem
amazon.co.uk/redeem
starbucks gift card balance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xfinityauthorize
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2022
Příspěvky: 55
Bydliště: United States

PříspěvekZaslal: so 01. duben, 2023 10:48    Předmět: target gift card balance Citovat

You can check for the remainder amount on Your Target credit card online. Utilize the remaining balance to purchase items in-store as well as on the internet. Expect More. Pay Less
target gift card balance
walmart gift card balance
home depot gift card balance
macy's gift card balance
target.com/check balance
target.com/checkbalance
paypal login
ledger.com/start
venmo login
paypal login
amazon.com/redeem
vanilla gift card balance
vanilla gift card balance
vanilla gift card balance
vanilla gift card balance check
vanilla gift card balance
amazon.com/code
ledger.com/start
dunkin donuts gift card balance
amazon.com/redeem
amazon.com/code
amazon.ca/redeem
amazon.co.uk/redeem
target.com/checkbalance
target gift card balance
Sephora gift card balance
target gift card balance
target.com/check balance
eBay Gift Card Balance
Target red card login
itunes gift card balance
ebay gift card balance
fandango gift card balance
best buy gift card balance
Nike gift card balance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xfinityauthorize
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2022
Příspěvky: 55
Bydliště: United States

PříspěvekZaslal: so 28. říjen, 2023 11:50    Předmět: macy's gift card balance Citovat

Log in to the Online Account or Mobile App. Logging in online or on the mobile application of the card issuer is the most efficient and quickest method of checking a balance on a credit card.
macy's gift card balance
walmart gift card balance
vanilla gift card balance
macy's gift card balance
macy's gift card balance
vanilla gift card balance
nordstrom gift card balance
walmart gift card balance
walmart gift card balance
home depot gift card balance
paypal login
venmo login
amazon.com/redeem
dunkin donuts gift card balance
amazon.com/redeem
amazon.ca/redeem
amazon.co.uk/redeem
Sephora gift card balance
target.com/check balance
Nike gift card balance
chilis gift card balance
ulta gift card balance
vanilla gift card balance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412