Fórum - Zobrazit téma - T|X nebo LifeDrive - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

T|X nebo LifeDrive

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 20:42    Předmět: T|X nebo LifeDrive Citovat

Poslední týden mě opět nas**lo moje Zire 72
Citace:
po resetu bylo všechno v pr**li [jesli mi někdo poradí s tímto, tak také budu rád, beru cokoliv kromě zálohy. To mě taky napadlo, ale když na to někdo 2 měsíce kašle a reinstaluje wokna, tak už nikdo zálohu nenajde.
a tak pomalu začínám uvažovat o něčem jiném. Tak bych se chtěl zeptat na zážitky a zkušenosti.

Jesli máte i jiný tip, napište, ale já hledám něco s velkou pamětí (25 MB je hafo málo) a displej se taky snese větší. Na ničem nic moc víc netrvám. Díky všem co odpoví ať na první nebo na druhou otázku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 21:57    Předmět: Zaloha Citovat

At budes mit jakekoli zarizeni, tak ZALOHOVAT a ZALOHOVAT. Spolehat na zalohu v pocitaci je malo. Zaloha na kartu nutna s automatickym zalohovanim treba kazdy den - trva to tak par vterin. Pak je jedno jake mas PDA. Ani na palmech s NVFS nejsou data ve 100% bezpeci.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne 08. červenec, 2007 22:52    Předmět: Citovat

Pokusím se. A ještě to ráno před smazáním jsem si říkal, jestli tu zálohu neudělám ... no pozdě.

A ještě poraď čím to dělat? Asi rok zpět jsem to zkoušel nějakým free programem a ten to dělal tak půl hodiny. 20MB za pár sekund?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomaspavlik
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 14:31    Předmět: Citovat

Take bych uvital nejaky link na zalohovaci programek, diky predem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 14:59    Předmět: Citovat

Zatím jsem to zkoušel přes Resco Explorer 2007 a je to opravdu pouze pár vteřin (asi 10NB interní paměti na obyčejnou SD kartu.

no ještě tam nemám všechno. A už od rána na tom pracuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412