Fórum - Zobrazit téma - Palm OS Platform SDK pro Centro - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm OS Platform SDK pro Centro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Programování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: čt 21. duben, 2011 10:43    Předmět: Citovat

Citace:
Někdy stačí udělat jen pár kliknutí myší navíc, abys dostal to, co hledáš.


Po bitvě každý viceadmirálem Radostný
Teď už bych taky kliknul a šel dále. Ve chvíli kdy jsem věděl jen to, že tam je SDK pro CodeWarrior a netušil, že to je stejné SDK to už tak easy nebylo. Ale hlavní je, že se dobrá věc zadařila a já můžu konečně udělat věci, které mi na Centru chybí.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 21. duben, 2011 23:17    Předmět: Citovat

logout napsal:
Po bitvě každý viceadmirálem Radostný

Ani já jsem nemohl tušit, že ty hlavičkové soubory z CodeWarriora jdou předělat tak, aby chodily v GODS. Navíc jsem k tomuto závěr došel i bez tvého návodu a vlastním postupem. Takže já jsem tím viceadmirálem byl zároveň s tebou a zcela odlišným postupem.

Tím ovšem nikterak nezmenšuji tvůj podíl. Mě by taky nenapadlo, že hlavičkové soubory optimalizované pro CodeWarrior půjdou předělat do GODS. Tim spíš, že v CodeWarrioru to vše chodí zcela samo a bez námahy.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 22. duben, 2011 12:12    Předmět: Citovat

Tak teď jsem přišel na to, že k nastavení konfigurace v GODS tak, aby překladač vzal v úvahu všechny adresáře v C:\Program Files\ACCESS\Garnet OS Development Suite\sdk-5r4\include\, stačí jen spustit příkaz palmdev-prep.exe v adresáři C:\PalmOSCygwin\bin\.

Není tedy nutné nic odinstalovávat ani přiinstalovávat. Tím méně GODS nebo PalmOSCygwin. Stačí jen nakopírovat hlavičkové soubory z balíku "Palm_SDK_Headers56.zip" v adresáři Incs do C:\Program Files\ACCESS\Garnet OS Development Suite\sdk-5r4\include\ a spustit příkaz palmdev-prep.exe v adrsáři C:\PalmOSCygwin\bin\.

Nicméně i tak děkuji Logoutovi za nastartování této diskuse. Opět jsem se něco dozvěděl.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne pá 22. duben, 2011 13:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: pá 22. duben, 2011 12:44    Předmět: Citovat

Jsi si jistý?

Mně osobně to se standardním GODS, který je ke stažení na ACCESSovských stránkách nejde, překladač to prostě nezbuildí a umře na první nové použité funkci, která nebyla ve starším SDK (tj. něco co je až v 5.6).

Musel jsem updatovat cygwin a prc-tools na poslední verzi, bez toho ani ránu. Jel jsem vždy na čerstvé instalaci Windows, mám schovaný čistý image do VirtualBoxu, ve kterém to testuju.

Pokud je to tak, jak říkáš, pak je to samozřejmě bezva, ale já osobně jsem v čistých Windows s čerstvě nainstalovaným GODSem měl stejný problém jako tento člověk: http://www.accessdevnet.com/index.php/Community/Tools-Garnet-OS-Development-Suite/1405-ReHow-to-use-updated-garnet-os-sdk.html
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 22. duben, 2011 13:21    Předmět: Citovat

Jsem si jistý, protože poslední verze PRC-Tools (2.3) pro Cygwin je zcela identická s tím, co je v GODS resp. v adresáři C:\PalmOSCygwin\ (viz http://sourceforge.net/projects/prc-tools/files/prc-tools/2.3/).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne pá 22. duben, 2011 14:25, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: pá 22. duben, 2011 13:41    Předmět: Citovat

Tak tomu pak prostě nerozumím, ale asi s tím můžu žít. Do návodu napíšu obě varianty.

Mimochodem, otázka: když pustíš cygwin, co máš v adresáři /PalmDev? Ten palmdev-prep.exe totiž hledá hlavičky tam a se stávajícím GODS tenhle adresář vůbec nemám, musel jsem ho vytvořit jako symlink do include.

Pokud ho tam ty máš, pak se definitivně naše systémy chovají jinak. Ale co - hlavní je, že jsme oba došli do funkčního stavu. Já nic přeinstalovávat nemusel, jel jsem od čistého systému, takže jsem jen nainstaloval zvlášť cygwin, prc-tools a SDK a až pak GODS bez cygwinu.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 22. duben, 2011 13:59    Předmět: Citovat

V PalmDev mám obsah adresáře C:\Program Files\ACCESS\Garnet OS Development Suite\.

A nic jsem vytvářet nemusel. Vše si GODS nastavilo samo, kromě již zmíněných hlavičkových souborů, které jsem musel nakonfigurovat pomocí příkazu palmdev-prep.exe v adresáři C:\PalmOSCygwin\bin\.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: pá 22. duben, 2011 14:03    Předmět: Citovat

pak je to jak říkám - chová se to pokaždé jinak. po čisté instalaci GODS tohle nastavené nemám, právě jsem to ověřil nad čistýma Windows 2000.

vygooglil jsem více případů, kde musel dotyčný dělat to co já - tj cygwin a prc-tools ručně. ale i tak díky moc za upozornění, že to někde může fungovat rovnou. večer sem hodím link s návodem k případnému zkritizování.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Programování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412