Fórum - Zobrazit téma - Centro nepřijímá MMS (Vodafone) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Centro nepřijímá MMS (Vodafone)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 01. prosinec, 2009 10:31    Předmět: Citovat

"výsledek se nedostavil" znamená trochu konkrétněji co? zpráva nedojde? přijde jen hlavička? sms s oznámením že to leží na webu? co se stane když kartu přehodíš do jiného telefonu?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 01. prosinec, 2009 14:50    Předmět: Citovat

budu muset otestovat, hodím SIM do jiného phone, jinak MMS nepřijde a po nějaké době dorazí odkaz na web, který stejně nefunguje, protože údajně mají nějaké technické problémy, jak píší při snaze o vyzvednutí zprávy, nefachá víceméně celá VF samoobsluha, ani mě ani kámošovi, takže asi nikomu dálšímu, nejdou měnit tarify a nejdou ani posílat testovací MMSky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 01. prosinec, 2009 16:29    Předmět: Citovat

Tak to souhlasí, během posledních 3 dnů se mi všechny odeslané MMS ztratily, a to jak z Trea, tak z K750. Klidně se vsadím, že na účtu budou Smutný
Do samoobsluhy se od minulého pondělka přihlašuju na 4 pokusy a opakovaně mě to během práce shazuje se zdůvodněním dlouhé neaktivity (2 vteřiny jsou asi moc).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 01. prosinec, 2009 21:11    Předmět: Citovat

Tak jsem to otestoval na SE K700i a první MMS přišla hned a ta druhá, poslaná cca před 2 hodinama, zatím nedorazila, přitom manželce to chodí naprosto v pohodě, ješte asi zkusím její telefon, má Nokii 6300, ale přrestávám si myslet, že by to bylo přístrojem. Jinak samoobsluha má za poslední týden těžké problémy, většina věcí co dřív chodila je nefunkčních.

Edit1: Tak testovací MMS ze samoobsluhy už chodí, SIMku mám teď v HTC Tytn a po odeslání MMS z netu je na telefonu vidět, že mu přišel paging o tom, aby vyzvednul zprávu, začne stahovat, ale ukazuje dlouho Downloading:0% a pak to chcípne. Podobné to je s MMS z telefonu na telefon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 02. prosinec, 2009 9:57    Předmět: Citovat

Tohle se mi stávalo, když jsem měl v aplikaci Messaging v preferencích Network nastavený na auto. Od doby co jsem to přehodil na manuál a síťový profil nastavil natvrdo na VodaMMS, se to neděje. Přijde mi to, jako kdyby se karta nebo telefon to pokoušely přenášet přes APN internet, což samozřejmě nejde; dělo se to obvykle když jsem krátce předtím třeba stahoval poštu nebo lezl po netu, a Treo si zřejmě nechalo otevřené připojení, místo aby GPRS rozpojilo a šlo přes APN mms. Zkus ten telefon schválně těsně před odesláním testovací MMS restartnout.
Teď jsem ji zkoušel, a na Treo přijde po cca minutě od odeslání bez problému.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st 02. prosinec, 2009 13:10    Předmět: Citovat

tak už mi to chodí s nastavením na manual a po konzultaci na lince operátora, takže chyba asi byla jak v SIM, tak někde u operátora, protože mi to nechodilo ani na dalších dvou telefonech od jiných výrobců
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 02. prosinec, 2009 16:44    Předmět: Citovat

Tak vítej do klubu Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412