Fórum - Zobrazit téma - RSS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

RSS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 7:28    Předmět: RSS Citovat

Zrdavím doporučte mi prosím nějakou sloušnou čtečku rss kanálů. Zkoušel jsem trss jenže ta mi na TX nějak nechce fungovat. Děkuji
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 9:50    Předmět: Re: RSS Citovat

sonic napsal:
Zrdavím doporučte mi prosím nějakou sloušnou čtečku rss kanálů. Zkoušel jsem trss jenže ta mi na TX nějak nechce fungovat. Děkuji

Chceš to bezdrátově, nebo i přes hotsync?
Možná tuto pomůže http://palmtops.about.com/cs/productreviews/tp/Palm_RSS.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 10:11    Předmět: Citovat

Bezdrátově - přes wifi a gprs. ten odkaz mi taky nějak nejde Smutný
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 10:41    Předmět: Citovat

Zkuste webovou RSS na www.palmlinker.com. Je potreba se jednoduse registrovat, ale RSS funguje. Je tam moznost pridavani vlastnich kanalu, a mnoho dalsiho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 12:46    Předmět: Re: RSS Citovat

jacktalking napsal:
sonic napsal:
Zrdavím doporučte mi prosím nějakou sloušnou čtečku rss kanálů. Zkoušel jsem trss jenže ta mi na TX nějak nechce fungovat. Děkuji

Chceš to bezdrátově, nebo i přes hotsync?
Možná tuto pomůže http://palmtops.about.com/cs/productreviews/tp/Palm_RSS.htm

Mě ten odkaz chodí.. Jsou tam rozcestiníky na různé PALM RSS.. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 12:57    Předmět: Citovat

Zkusím to z domova Radostný
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 12:58    Předmět: Citovat

Tak z domova mi to slape - nicmene stejne jsem si nevybral. To co uz vypadalo nadejne melo problemy s kodováním nekterých stránek. Zatím se mi nejvíce zamlouvá ten www.palmlinker.com. Kdyby to jeste hnizdilo u me v palmu tak bych byl 100% spokojeny. Asi jsem moc narocný Radostný
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
loobick
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 22. srpen, 2006 8:05    Předmět: Citovat

sonic napsal:
Tak z domova mi to slape - nicmene stejne jsem si nevybral. To co uz vypadalo nadejne melo problemy s kodováním nekterých stránek. Zatím se mi nejvíce zamlouvá ten www.palmlinker.com. Kdyby to jeste hnizdilo u me v palmu tak bych byl 100% spokojeny. Asi jsem moc narocný Radostný


Jako jeden z tvurcu Palmlinkeru dekuji za pochvalu a jsem moc rad ze se to nekomu zamlouva. Co se tyka toho aby to sidlilo na Palmovi tak to asi jen tak nebude Radostný. To by predpokladalo mit nejakyho programatora pro Palm kterej by neco stvoril. Kdyby se tu nejaky dobrovolnik objevil a chtel by vytvorit nejakej programek pro Palm tak at se mi ozve. Napad by byl a urcite by to bylo docela dost zajimavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 22. srpen, 2006 8:11    Předmět: Citovat

jako nápad je to supr. Úplně by stačil jednoduchý klient, ketrý by načítal data z palmlinkeru. Konfigurace apod. by se mohla klidně dělat přes web. Občas se mi sice stává, že se chybně zobrazuje diakritika, ale to tipuji, že bude problém těch webů. Faktem zůstává, že jsem nenarazil na jednoduchou aplikaci do palma, která by mi vyhovovala.
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
loobick
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 22. srpen, 2006 9:40    Předmět: Citovat

sonic napsal:
jako nápad je to supr. Úplně by stačil jednoduchý klient, ketrý by načítal data z palmlinkeru. Konfigurace apod. by se mohla klidně dělat přes web. Občas se mi sice stává, že se chybně zobrazuje diakritika, ale to tipuji, že bude problém těch webů. Faktem zůstává, že jsem nenarazil na jednoduchou aplikaci do palma, která by mi vyhovovala.


Ja se vyznam akorat v tvorbe webovych stranek, takze programek primo pro palma udelat nedokazu (i kdyz to asi nebude nic zasadne slozityho). Diakritika zavisi na zdroji dat, ale obecne je problem s tim ze RSS ma jako standardni kodovani UTF a s tim si Palm moc neporadi. Jeste resim jak to udelat aby to nedelalo problemy, ale asi to bude chvilku trvat, potrebuju tam dodelat jeste nejaky dalsi veci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412