Fórum - Zobrazit téma - MHD2 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

MHD2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út 19. únor, 2008 7:50    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Otázka je, kolik lidí by to využilo. Domnívám se, že naprosté minimum.


asi máte pravdu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 18:18    Předmět: Citovat

Zkousel nekdo jizdni rad IDS Jihomoravskeho kraje? Ja si to stahnu, v Palmu, teda vlastne na karte je, ale MHD2 mi ho nenajde, tvari se, jak kdyby tam nebyl. Pritom ostatni rady funguji. Šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 19:43    Předmět: Citovat

Zkus dát dotaz na konferenci (je umístěná na Pandora.cz a je určena na odlaďování aplikace).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 20:46    Předmět: IDS JMK Citovat

Smazal jsem dosvadní databázi Brno a nainstaloval jsem JMK. Nic se nezměnilo, vše z Brna zůstalo včetně původních záložek a navíc vidím všechny vlaky z okolí. Používám LifeDrive.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 21:12    Předmět: Citovat

No jo, funguje to!! I na TREU 650
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: pá 29. únor, 2008 21:15    Předmět: Citovat

Tak nevím co dělám špatně... zkusil jsem dát v Praze "Ládví -> Dejvická" (tj. metro s jedním přestupem) a nenajde to prý žádný spoj...
(vybrány "všechny linky")

EDIT: aha, koukám že jsem nepochopil smysl programu, ten mi přestupy nenajde Radostný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st 26. březen, 2008 20:35    Předmět: nejde mi nainstalovat Citovat

Po nějaké době se mi nedařilo nainstalovat aktualizace .pdb, tak jsem přeinstaloval i aplikaci, ale i tu se HotSync při synchronizaci MHD2 zaseknul na minuty a tak jsem to Resetoval. Už 3x po sobě a nemohu do Palma Tungsten T5 vůbec ten program takhle dostat!

Dříve mi tak krásně fungoval:(

Co prosím, mohu udělat?

Na foru softu (J.Osoba) už mi také nebyli schopni poradit ...

Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 26. březen, 2008 21:12    Předmět: Citovat

Zkus to odmazání udělat důkladněji třeba pomocí Mini CleanUp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hugo0695
nováček
nováček


Registrace: 24.6. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st 26. březen, 2008 23:55    Předmět: Re: nejde mi nainstalovat Citovat

iwiboy napsal:
... MHD2 nemohu do Palma T5 ... dostat!

Jediné zásady jsou: smazat data (jízdní řády), nahrát nové. Když to nefunguje, aktualizovat i program (někdy je možné používat i beta verzi). Podle mých zkušeností: data a program je třeba umístit do RAM (tedy ne na kartu!), i když jO podporuje i kartu.

Mám ale jiný dotaz. Je někde srovnání podobných programů, tj. MetrO, Fahrplan (v1.6 PC, v1.4) a asi i dalších?

Pro prvni hovori, ze to je mezinarodni projekt (a tedy podporovany PALM komunitou), pouze asi databaze dat "neni cerstva". Pro druhy zase hovori, ze se jedna o podporovanou firemni (DB) aplikaci. Nekde jsem videl i nejakou ruskou, ale ted to nemuzu najit. Mj. mam rad funkci prestupu, alternativy, vyber etc. Presypat data do (otevrenych ?) formatu by asi take slo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 7:22    Předmět: mini CleanUp Citovat

ten mini CleanUp jsem se snažil přes HotSync dostat do Palma, ale při Synchronizaci se mi pořád tam Synchronizuje MHD2 a tím to zamrzá. Ač jsem MHD2 pomocí Destalleru vymazal (a to všechny 3 volby - Preferences Application, DBs in RAM jsem zaškrtnul).


MiniCleanUp jsem do Palma přímo v DriveModu nakonec dostal! Když jsem ho spustil Manual, tak mi MHD nenabídl. Volba Automatic tedy? Tam by se mi asi smazalo půl Palma, jak se to tam vypisovalo!


to hugo0695: přesně to jsem dělal a právě že bez výsledku dobrého.


Naposledy upravil iwiboy dne čt 27. březen, 2008 13:08, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 10:20    Předmět: Citovat

Ty a nesnaží se ti náhodou HotSync ten MHD2 nainstalovat znovu do palmu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 11:59    Předmět: asi jo Citovat

No, možný to je ... ale nechápu proč ... když tam ta aplikace už není!

Editováno uživatelem:

Sláva!! Sláva! Tak to mám ten mhd2.prc i .pdb v Palm/Launcher a funguje! Jen ještě musím najít cestu k
programu, abych to mohl spouštět rychleji než vyhledáváním složky
"Launcher" přes průzkumníka-explorera. V tom Internal/Palm/Launcher nic jiného než to MHD2 nemám. Rád bych to měl jako ikonku někde na ploše Palma ...

Editováno podruhé: stačilo zkopírovat program do RAM Radostný
Takže od této chvíle žádnej HotSync, jen .pdb aktualizace přepisovat staré novými (tak 3x týdně) ve složce Launcher.

Nevím kde byla s tím programem chyba, ale jistě někde v mým Palmovi a ne u jO! Toho tady chválím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 15:02    Předmět: Citovat

Tak ja mam problem v tom ze sem tady z PalmHelpu stahnul databazi Vysocina ale je uplne stejna jako Jihlava, tj. zobrazuje jen mesto... Muzete sem hodit skutecnou databazi kraje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 19:05    Předmět: Citovat

Ty soubory jsou rozdílné, za jejich obsah ale neručíme. To je požadavek spíš na autora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
palmbeginner
nováček
nováček


Registrace: 7.2. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 19. květen, 2009 22:49    Předmět: Citovat

Chtel bych se optat zda-li se tu nekde autor vyskytuje... jelikoz na pandoru me to nechce pustit chtel bych ho pozadat o pridani mesta Tabor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 7:49    Předmět: Citovat

...zkus mailovou adresu, která je za stránce: mhd2@mhd2.wz.cz
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Osi
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 8:47    Předmět: Citovat

Přidáno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 12:24    Předmět: Citovat

Ty jo, to je rychlost Machr POZOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ob
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 05. červenec, 2014 12:38    Předmět: Citovat

Poslední aktualizace jízdních řádů pro MHD2 proběhla 7.3.2014.Používám je na WM 6.Proč skončila aktualizace?????????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Osi
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so 05. červenec, 2014 19:07    Předmět: Citovat

On to ještě někdo používá? Překvapený

Jizdnirady.cz v březnu změnily formát a protože to už 3 roky nepoužívám a netušil jsem, že někdo jo, tak jsem to nechal vyhnít ...

Nechce se mi dělat všechno - co to má být?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412