Fórum - Zobrazit téma - Zkušenost s PDA jako dálkovým ovládáním - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenost s PDA jako dálkovým ovládáním
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út 05. červen, 2007 18:58    Předmět: NoviiRemote Deluxe Citovat

Měl jsem nainstalovaný NoviiRemote Deluxe na m515 a neměl jsem jediný důvod ke stížnosti. Ačkoliv jsem tomu něvěřil, tak Palm dokázal bez problémů ovládat na dálku asi 5m. Je fakt, že je ten program asi zbytečně moc graficky náročný, ale funkce nastavení tlačítek (velikost, barva, vzhled, obrázek, text, barva textu...) se mi hodně líbila, páč si člověk sestaví dálkáč dle svého gusta. Bohužel jsem si nějak nevšiml, že je to 14-denní trial... Stydící se
BTW. dostřel otestován právě v elektru, kde je dost velký prostor. Kde je ale větší legrace s takovýmto programem jsou hospody, třeba při sledování fotbalu, či jiných masových záležitostí. To byla opravdu prd***... Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 8:35    Předmět: Citovat

Já dodnes používám omniremote. Novii mi nepřirostl k srdci právě kvůli tomu prostředí a nutností hledat tu správnou databázi. A u starších zařízení to byl i problém. Nejradši to naučím Mrkající

proky: ty myslíš že v hospodě to bude legrace? Pochybující Tak to vyzkoušej v obchodech typu Datart, Tesco,..... Mrkající Vysmátý Standardně mám nastavené ovládání na starou Tesla Orava. A je zajímavé, kolik nových zařízení se na to chytí. Těch 5 metrů stačí, stoupnu si za nějakej regál a od boku mačkám tlačítko Pobavený Když jsem bydlel v Plzni, tak v Carrefouru na borských polích mi to na jedno zmáčknutí přepnulo 4 televize. Chudáci páni z elektra, ti nevěděli co se děje Vysmátý Nebo nedejbože když se jim vypnou, zničeho nic Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 19:53    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
proky: ty myslíš že v hospodě to bude legrace? Pochybující


Nemyslím, já to vím. Seděli jsme v jedné hospodě v KV zrovna když v TV běžel pořad Test národa. Kolem jedné televize u stolu naskládáno asi tucet štamgastů upřeně sledujících TV. My seděli přes uličku, odkud jsem kontroloval situaci v TV. Sranda to byla proto, že v tom lokále bylo víc TV, stejných TV. No a tak když se to najednou přeplo, nebo nedej bože vyplo, štamgasti se rozhořčila na pingla, ať s tou legrací jde za hory a za doly... Asi po pátym incidentu už jsem skoro viděl letět vzduchem půllitr po vrchním. V elektrech to neni špatný, ale zatim jsem nezažil moc elekter, kde by si toho pracovníci všimli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 06. červen, 2007 20:15    Předmět: Citovat

Mno, v elektru typu Datart, kde je u těch televizí (nejčastěji) takový ten kruh, kde mají vystaveny paměťovky, baterie,... - odtamtud často ve volných chvílích na TV koukají Vysmátý No a největší sranda pak je, když se jich ptáš na nějakou blbost, z kapsy ti trči PDA s časovačem v omniremote. To pak koukají kolem, ale nikoho nevidí Vysmátý Prostě jsem jak malej Jarda Vysmátý Takhle si zpříjemňuju nakupování s lepší polovičkou
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 17:35    Předmět: Citovat

Jo o, tak to je sranda. Bohužel, ne vždycky si na to vzpomenu, když jsem v takovém obchodě. Ale dost často se mi stalo, že si toho personál ani nevšiml. Zajímavé bylo jednou pustit hlasitost na plné koule:) To si toho všimli. Ale možná si všimli i mě, protože jsem se nechutně řezal... Asi zase budu muset navštívit nějaký pražský elektro... Vysmátý
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 17:42    Předmět: Citovat

nosferatu135 napsal:
Asi zase budu muset navštívit nějaký pražský elektro... Vysmátý

Doporučuju nějaký opravdu veliký. Nic jako Datart na národní. Tam to poznaj, páč je to tam moc malý. Tesco v Edenu je super. Případně nákupní centra po Praze Vysmátý Zajímavé ale je, že čím starší osoba, tím větší Jarda Vysmátý Ale také menší riziko, že si tě někdo všimne.
Výhoda omni remote je, že ho můžeš naučit prostě cokoliv Mrkající Musí to tedy být infra. Ale pak se opravdu dějou věci Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 20:12    Předmět: NoviiRemote se taky učí Citovat

U novii remote šlo taky cokoliv naučit, případně tam myslim byla i funkce, že to postupně projíždělo signály, a když se něco stalo, tak si to mohl zachytit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 20:41    Předmět: Re: NoviiRemote se taky učí Citovat

proky napsal:
U novii remote šlo taky cokoliv naučit, případně tam myslim byla i funkce, že to postupně projíždělo signály, a když se něco stalo, tak si to mohl zachytit...

Jj, omni také umí to projíždění.. Ale někde jsem se dočetl, že snad v Kanadě (nebo júesej?) maj jinou frekvenci dálkových ovladačů. No a omni remote je odtamtud. Takže se mi to nikdy nechytilo.. Ale stejně jsem to nepotřeboval, radši naučím a hotovo.
Jinak, zachytit jde i paprsek z čtečky čárových kódů u pokladny Mrkající
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jack
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 21:58    Předmět: Citovat

vždy mne velmi bavilo, když jsem v datartu vypnul 30 TV najednou a pak další a další a prodavači ve žlutých tričkách zjišťovali vo co gou.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412