Fórum - Zobrazit téma - Synchronizace více palmů - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Synchronizace více palmů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: čt 16. listopad, 2006 10:15    Předmět: Synchronizace více palmů Citovat

Můj problém je, že mi dodělává mobil (radši bych si ho nechal, černobílý jsou best, ale už prostě skoro nefunguje).
Uvažoval jsem o Treu, ale zajímalo mě, jak je možné synchronizovat kontakty, Todo, calendar apod. mezi přístroji (mám už TX)? jde to vůbec nějak vhodně? Nebo by se to muselo dělat přes Outlook?

BTW, není nějaký odhad, kdy by mohlo přijít lepší Treo (minimálně s WiFi)?

EDIT: Případně zda nevíte o nějakém vhodném mobilu pro spojení s TX. Tj, volání, SMS (možná i MMS, ale ne nutně), BT, IrDA. Foťák na tom nepotřebuju, žádný barevný blbinky taky ne. Potřebuju spolehlivej mobil s dlouhou výdrží, ostatní obstará palm.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 16. listopad, 2006 10:57    Předmět: Citovat

Zdravim
Ja bych to asi udelal tak, ze bych si poradne v Palm Desktop synchronizoval jeden a jednou za cas bych skopiroval soubory .dat (pro adresy napriklad address.dat) z jednoho hotsync uctu do druheho...

Kombinace komunikatoru a kapesniho pocitace (Treo + TX) mi osobne pripada zbytecna. Radeji bych si, tak jak rikas, poridil TX a k tomu nejaky telefon. Pokud chces cernobily displej (panejo to byly vydrze Překvapený))) tak nejakou N6310i nebo ja si pamatuju ze jsem sveho casu k PDA mel jako BT modem SE T68i Překvapený)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: čt 16. listopad, 2006 11:36    Předmět: Citovat

Když oni se ty staré dobré černobílé už nějak moc nedělaj. A z bazaru bych pravděpodobně vyfasoval něco podobně ojetého jako je ten můj teď.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 16. listopad, 2006 11:58    Předmět: Citovat

chaoos napsal:
Zdravim
Ja bych to asi udelal tak, ze bych si poradne v Palm Desktop synchronizoval jeden a jednou za cas bych skopiroval soubory .dat (pro adresy napriklad address.dat) z jednoho hotsync uctu do druheho...


Asi se nic lepsiho nevymsyli. Pro 3.x palmy byla utilita na syncovani vestavenych PIM. Tusim, ze to bylo pres IR. Dobra vec na syncovani souboru je SyncBack. Staci vygooglit.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moesh
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 21. listopad, 2006 21:09    Předmět: Citovat

Ja jiz delsi cas s uspechem pouzivam RecoX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412