Fórum - Zobrazit téma - PalmOne Quick Install - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

PalmOne Quick Install
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 22:15    Předmět: Citovat

Mám T5 ale ač mi Drive Mode ukazuje 150MB free, tak v Quick Instalu se mi hlásí jen 3MB free (as of last Hot Sync) - proto tomu musím věřit ... těch dalších více než sto MB je na věci nahraný do Tungstena přes Drive Mode, jako třeba texty? Ale ty když pak budu mít v Palmu, tak jdou otevřít zase jen v počítači a hodí se mi do Quick Installu, jak jsem již napsal Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 23:18    Předmět: Citovat

No, co vim, tak T5 ma jakoby vestavenou kartu. S drivemodem nejspis pristupujes na tu vestavenou kartu. (necht me prosim nekdo opravi). Naistaluj si FileZ, nebo jinyfile manager, tam se to vsechno dozvis.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 9:14    Předmět: Citovat

s T5 přistupuji na Internal i na Card ... ten FileZ jsem tam náhodou našel a už asi vím, na co je:

vypisuje mi:

Internal
INTERNAL
Karta

a v Details mi to prozradí, že

Internal má 779 files, Size 71.55m (to jsou megabyty?)
INTERNAL: 66 files, size 10.65m
Karta: 31 files, size 11.25m

Asi ho nainstaluji znova ... když chtěl shlédnout Tree, tak jsem musel resetovat ... hledám popis programu na netu ... screenshot se liší od toho, co tu mám Smutný

čtvereček ROM mám vpravo nahoře a roll.menu tím pádem chybí ... žádná operace (píše se) can't be performed ... a zase Reset!

Tak jsem v koncích ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 18:59    Předmět: Citovat

Kdyz FileZ pise "m" tak to jsou megabyte. Tady je oficialni download FileZ

http://www.palmgear.com/index.cfm?fuseaction=software.showsoftware&prodid=9992

Add DriveMode, IMHO to na co pristupujes pres DriveMode bude ta vnitrni "SD karta". Odkud jsi? Jestli mas ted cas, muzeme zajit na pivko.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 20:37    Předmět: Citovat

Jsem z Prahy 12 .... ale myslel, že Drive mode mne dovede nejen na kartu, zvl. když tam mám mít těch 150MB volnejch ... Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 21:07    Předmět: Citovat

Ja jsem ve Vrsovicich. Jestli se Ti chce, muzeme zajit napivo, ale ted uz je asi pozde. Nebo zitra rano na kafe?

DriveMode (u me na TX) vidi jenom kartu. Pokud chci i vnitrni pamet, musim pouzit filepc2pda.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 21:29    Předmět: Citovat

Web máš, Lemiku, btw zajímavej, hlavně Top 10 Apps ... skvělé inspirace! brightnessFix.tx bude fajn ... myslel jsem, že mi Palm dává jas už i tak 0%, když dám posuvník doleva ... na tom okně, co se otevře při poklepání na hodiny dole uprostřed ... Ale i tam mi to píše, že mám Available Mem. 93%, tedy 150.2MB a také vedle 5% (3.2MB) - takže i karta ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 22:08    Předmět: Citovat

Zacinam se cervenat, dekuji za pochvalu, ale vratme se k problemu.



Predpokladam, ze se bavime o tomto obrazku. Vlevo se ukazuje stav karty, ktera je pristupna pres DriveMode (DM). Pokud Ti neco rika ze, tam mas vice mista nez QuickInstall, tak t asi bude pravda, ale jen z pulky. IMHO (necht me prosim nekdo opravi, ale jestli muzes zapisovat pres DM do vnitrni pameti tak mam asi pravdu) v T5 je opravdu "vnitrni SD karta" kterou Palm vidi jako soucast normalni pameti a QuickInstall to vidi spatne. Tusim, ze moderator Badel ma T5, tak mozna radeji na neho. Ale ma nabidka ranniho kaficka stale plati Radostný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 22:19    Předmět: Citovat

Tak takhle pěkně bych ten obrázek nevyrobil:(
Je to ale on! Bingo a ocenění!
Nemám tam ale jasně zobrazené různé ikonky pro SD a pro Device ... mám obě jako Device. Tudíž zmatek ...

Jinak tam napravo od toho sluníčka je ten posuvník, kterej si dám až doleva ... a pokud se mi nainstaluje brightnessfix, budu mít jas ještě nižší ... přesně jak píšeš na pajda.cz (ta polovička v posteli:(

Díky za nabídku, ale nyní se nikam z domova nedostanu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 22:23    Předmět: Citovat

No, jestli se to hlasi jako device, tak to podporuje mou domnenku o vestavene karte, ale porad to neresi Tvuj problem. Mas tam strcenou kartu, ze?
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 22:40    Předmět: Citovat

Asi to potvrzuje ... mám tam jednu malou strčenou, modrou ... dle aplikace Card Info mám INTERNAL celkem 161.2 MB (má to dělený na Aplikace, Images a Audio:) a tak Karta je jen 14-Megová ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412