Fórum - Zobrazit téma - Otázky na T5 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky na T5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ktorý prístroj by ste si z hľadiska najväčšej funkčnosti vybrali vy?
T3
42%
 42%  [ 6 ]
Treo 680
57%
 57%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 14

Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: so 23. květen, 2009 12:30    Předmět: Citovat

jirek napsal:
Když se člověk má ptát na T5...
Je kompatibilní šasi T5 s TX? Kamarád má totiž nepotřebnou desku od TX a já bych to chtěl kvůli wifině dostat do T5.
Co myslíte, je to možné?


Mělo by to fungovat, nicméně nevím, jestli nebude problém s těmi štěrbinami do držáku, co má T5 na zadni straně - TX to nemá - vypadá to, že ty štěrbiny zasahují trošku dovnitř do Palmu.
Druhá věc je, že TX má anténu wifi v tom horním plastu (jak je irda a tlačítko zapínání), je to takový tenký malý plíšek a bez něj to nemá skoro vůbec žádný signál. Já ho kdysi ztratil tak jsem to vyřešil tím, že jsem tam nalepil zevnitř malý proužek tenkého měděného plíšku a od té doby OK. Samotná deska z TX tím pádem nestačí, je třeba umístit do toho čela "anténku", aby wifi správně fungovala. Ještě mě napadlo, T5 je třeba resetovat trnem ve stylusu, u TX se dá resetovat normálně š*cenzura* stylusu, tlačítko je jen mírně pod úrovní zadní strany tak je možné, že tohle bude taky problém při upgradování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so 21. listopad, 2009 18:15    Předmět: Přetaktovaná T3 Citovat

Tak jsem se dnes nudil a trochu pozlobil svoji T3 a přetaktoval jsem procesor na stabilních 592MHz jen tak pro experiment. A tady vám dávám výsledky z Palm Pi. Ale to jsem jen zkoušel warp speed normálně používám T3 podtaktovanou na 100MHz, akorát pro tcpmp mám klasických 400 a je to super, při čtení knihy palm vydrží přes 4 hodiny a to se vůbec nedá srovnat s původní výdrží, pokud někdo taky vlastní TT3 a neví o warp speed a vadí mu ubohá výdrž baterie, může jí zkusit. Bohužel je ale placená.

Tungsten T3 416MHz

400 = 2,87s
800 = 11.12s
1600 = 43,76s
4680 = 372.54s

Tungsten T3 overclocked 592MHz
400 = 1,93s
800 = 7,5s
1600 = 29,51s
4680 = 250,9s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412