Fórum - Zobrazit téma - Vestavěný Kinoma Player v Centru ? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vestavěný Kinoma Player v Centru ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: ne 28. září, 2008 20:02    Předmět: Vestavěný Kinoma Player v Centru ? Citovat

Dá se nějak využít vestavěný Kinoma Player co je v ROM u Palm Centra? To že tam je byl pro mě trochu šok, když jsem si zkusil otevřít video z YouTube a ono to jelo a to přes Kinoma player Radostný Ale dá se nějak spustit samostatně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 29. září, 2008 12:12    Předmět: Citovat

A proč bys to jako dělal? Když na soubor který se jím otvíráš ve Files ťukneš a zvolíš Open, spustí se. Stejně tak streamovaná média z netu. Spouštět ho samostatně a soubory někde lovit není důvod.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: po 29. září, 2008 13:55    Předmět: Citovat

Aha, tak to je fakt easy Radostný To mě nenapadlo, dík za tip. Takže jsem ušetřil 30doláčů za Kinomu Vysmátý No já bych si ji stejně nekoupil, když je tu TCMP, ale i tak je to dobrý pocit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412