www.PalmHelp.cz

Kompletní navigační systém levněji než GPS modul?
Publikováno: 06.09.2006
Téma: Informace a oznámení


Je vůbec něco takového možné? Za normálních okolností je samozřejmě nemyslitelné pořídit kvalitní software + autodržák + kabely + SD kartu + GPS receiver (prostě kompletní GPS řešení) za nižší cenu, než kolik stojí samotný GPS receiver. My vám nyní tuto možnost ale skutečně nabízíme!!! Pokud vás napadlo, že v tom bude nějaký háček, můžeme vás ujistit, že opravdu není - více uvnitř článku...Není to tak dávno, co jsme recenzovali komplexní navigační řešení s obchodním názvem Perfect Passenger pro Palm OS. V té době se jednalo o jediný 3D systém, který vedle západoevropských destinací nabízel i zmapování České republiky a Slovenska. Proto od nás také právem obdržel ocenění "PalmHelp doporučuje". Dnes ale výhodu exklusivity tento produkt ztratil, takže se zájem uživatelů Palm OS přesunul k fenomenálnímu TomTom Navigatoru. To ale neznamená, že Perfect Passenger je již k ničemu! Zvláště pro západnější část naší republiky nabízí slušné pokrytí a systém navigace se v zásadě příliš neliší od jakéhokoliv moderního 3D navigačního systému současnosti. Nicméně je pochopitelné, že na malém českém trhu může dlouhodobě vydržet jen několik málo nejlepších produktů a tyto ambice Perfect Passenger patrně nikdy neměl. S jeho odchodem z domácího trhu tak dochází k nevídané výprodeji, kdy koncová cena celého balení rázem několikanásobně klesla a dostala se hluboko pod cenu jednotlivých komponent. Jedná se tak o nákupní příležitost, která se patrně již nikdy nebude opakovat - vždyť i pokud jste se rozhodli pro používání jiného produktu, zakoupení Perfect Passengeru se vám vyplatí již jen kvůli GPS jednotce, kterou lze použít i pro kterýkoliv jiný navigační systém, nemluvě o další komponentech jako je např. autodržák PDA ad.Takto vypadá konkrétní nabídka:

PP GPS BT Starterkit CZ - GPS anténa, mapy CZ a SK na SD kartě, držáky a nabíječky - řešení pro Tungsten|T5 a Treo 650.
Pozor! Toto řešení překvapivě není plně kompatibilní s novějšími modely jako je Palm T|X nebo LifeDrive!!!
Cena 2 159,- Kč včetně DPH!!!


PP GPS BT Starterkit CZ - GPS anténa, mapy CZ a SK na SD kartě, držáky a nabíječky - řešení pro Zire 72.
Cena 2 159,- Kč včetně DPH!!!


PP GPS Mini USB Starterkit CZ - GPS anténa, mapy CZ a SK na SD kartě, držáky a nabíječky - řešení pro Zire 31, Zire 72 a Tungsten|E. Jedno z mála řešení na trhu, které funguje i s palmy bez integrované technologie Bluetooth. Výhodou přímého propojení přes kabel je snadná konfigurace a delší výdrž akumulátorů.
Neuvěřitelná cena 1 499,- Kč včetně DPH!!!
PP SW CZ/SK - mapy CZ a SK - univerzální na Palm OS. Pokud vás nabídka levného hardwaru pro GPS navigaci nezaujala, protože jste jej pořídili již dříve, možná pro vás bude naopak zajímavá tato jedinečná šance, jak se dostat k samotnému navigačnímu softwaru za zlomek jeho skutečné hodnoty.
Pozor! I přes označní "univerzální" v názvu produktu negarantujeme 100% kompatibilitu u palmů, které nejsou uvedeny v některém z kompletních balíčků výše!
Neuvěřitelná cena 1 499,- Kč včetně DPH!!!Možná vám pojetí tohoto článku svou rétorikou trochu připomíná nejmenované "zaručené nabídky" teleshopingů, můžeme vás však ujistit, že jsme výhodností této doprodeje sami poněkud zaskočeni...

Více informací o jednotlivých produktech hledejte na uvedených odkazech v PalmShopu.

Nabídka platí jen do vyprodání zásob!Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=848