www.PalmHelp.cz

Tradiční nášup her na víkend - 29. 9. 06
Publikováno: 29.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Pojďte si s spolu s námi pohrát u tradiční trojice zajímavých kapesních her! Čeká na vás kvalitní billiard s propracovaným fyzikálním modelem – Pool House. VELMI netradičně, ale zábavně pojaté šachy - Rooks Revenge! A na závěr to bude řetězová reakce v podání hry Chain Reaction.Pool House

Kvalitních kulečníků je na Palm OS jak šafránu, pominu-li super reálný Virtual Pool Mobile. Arkádové šťouchání je ovšem oblíbená kratochvíle mnoha palmistů, proto se možná firma Absolutist rozhodla vydat hru Pool House. Přes jednodušší grafiku (oproti VPM) se tato hra může pochlubit propracovaným fyzikálním modelem chování koulí. Zohledněny jsou jak samotné interakce, tak dokonce i různá rotační tření. Celkově na vás čeká na 10 typů billiardu.

Plná verze stojí 16,95 USD. Hratelná demoverze je zdarma.Hodnocení:

------------------------------------------------------------------


Rooks Revenge

Svou troškou do šachového mlýna konečně přispěla i společnost Astraware. Jejich prvotina - Rooks Revenge se ale rozhodně nemá zač stydět! Nejsou to totiž jen tak obyčejné šachy! Nebaví vás čekat celé minuty, než se počítačový soupeř odhodlá k jednoduchému tahu? S touto povedenou taškařicí ani čekat nemusíte, vyhrává totiž nejrychlejší a nejšikovnější! :o) Táhnout můžete jakoukoliv figurkou chcete a kdy chcete. Jen po odejmutí soupeřovy figurky jste na chvíli lehce handicapováni nemožností dalšího tahu. Jak to zní bláznivě, tak je to naprosto geniální! :o) Čekají na vás tři úrovně, přičemž poslední je už opravdu smrtící!

Velmi zajímavý Rooks Revenge je plnohodnotná Palm OS 5 hra. Její osekanou verzi ovšem spustíte už na OS 3.5! Cena je pouhých 4,95 USD. Zkušební trial je možno si stáhnout bezplatně.
Hodnocení:

------------------------------------------------------------------


Chain Reaction

Chain Reaction v překladu znamená “řetězová reakce“ a té si v této hře opravdu užijete. Starým známým tahovým pohybem, s nímž jsme se už u mnoha her pokoušeli přidat k sobě alespoň tři kostky stejné barvy, je tady pojat opět trochu jinak… S přibývajícími úrovněmi totiž budete muset tvořit stále větší a větší “detonace“. Hra má pěknou animaci a působivé zvukové efekty. Samozřejmostí je funkce autosave a hi-score tabulky.

Zkušební verzi Chain Reaction si můžete sami stáhnout a vyzkoušet. Naostro ten pravý výbuch zažijete za 14,95 USD.Hodnocení:Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=880