www.PalmHelp.cz

Preview: Cake Mania
Publikováno: 29.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Také máte rádi sladké? Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo, dostat se k neomezeným zásobám lahodných moučníků? Máme pro vás řešení! Pořiďte si pekárnu na dorty! :o) Že to zní šíleně? Ve hře Cake Mania není nic dostatečně šílené!

Vítejte ve hře Cake Mania! Jill - naše hrdinka - se vrací z kuchařské školy, aby se vrátila do pekárny svých prarodičů, která stojí před krachem. Obchody malé pekárny šly drasticky dolů po té, co v sousedství otevřel své brány nový Mega-Market.


Na vás je, abyste s tímto nelehkým úkolem Jill pomohli. Musíte si získat zpět ztracené zákazníky rychlostí přípravy dortů a jejich novým neotřelým zdobením, tak jak si hladový zákazník žádá. Když se vám podaří vydělat dostatek peněz, můžete si přikoupit nové vybavení. To vám nejen umožní obsluhovat více zákazníků najednou, ale také pomůže s přípravou dezertů těch nejrozličnějších tvarů. Pokud budete dostatečně úspěšní a vytrvalí, čeká na vás otevření 4 pekáren v různých lokacích.
Jedním z nejdůležitějších úkolů je upéct a ozdobit zákazníkův moučník co nejrychleji. Když ale máte plný obchod, není snadné věnovat se všem najednou. Naštěstí lze provozovnu vybavit mnoha “zabavovátky“, jako například televizí (s volitelným programem, který se zákazníkům nejvíce líbí) nebo vitrínou se sladkostmi.


Vyrábět své vlastní lahodné moučníky v Cake Manii od firmy Astraware bychom měli mít možnost již brzy, o konečném vydání hry vás samozřejmě budeme informovat.


Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=879