www.PalmHelp.cz

Soutěž o libovolné zboží v hodnotě 500,- Kč
Publikováno: 27.09.2006
Téma: Informace a oznámení


Soutěže o nejrůznější příslušenství se u nás již staly tradicí a jelikož minul 26. den v měsíci, nastal čas pro vyhlášení nové ceny pro měsíc nadcházející. Tentokrát pro vás máme připravenu velmi příjemnou změnu - hraje se o libovolné zboží z PalmShopu dle výběru výherce!Stále slabší účast v soutěži nás nutí zlepšovat vaší motivaci. Pokud vás tedy až dosud žádná z nabízených výher neoslovila natolik, abyste se lopotili se sepisováním nějakého článku, nyní může být vše jinak! Na výběr máte mezi stovkami položek z PalmShopu a záleží jen na vás, jaké zboží si vyberete. Ať už se bude jednat o jedinou položku nebo naopak o několik různých, z celkové hodnoty objednávky vám odečteme 500,- Kč včetně DPH. Výherce ale musí vše objednat v jediný den a to maximálně do konce měsíce následujícího po ukončení soutěže a vyhlášení vítěze. Při objednávkách o nižší hodnotě než 500,- Kč s DPH rozdílovou částku nevracíme a tato propadá ve prospěch pořadatele soutěže!

Další pravidla soutěže:
Zašlete nám článek, který svým obsahem odpovídá zaměření zpravodajské části našeho portálu a bude-li vyhodnocen jako nejlepší ze všech došlých (v níže uvedeném termínu), výhra je vaše. Další podmínky účasti v soutěži:

 • Článek musí být zaslán standardním způsobem přes formulář webového rozhraní našeho portálu (pokud budete chtít k článku připojit vlastní obrázky, zašlete je na mailbox admin zavináč palmhelp.cz).
 • Článek musí být vložen nejpozději 26. 10. 2006.
 • O vítězi rozhoduje výhradně redakce PalmHelp.cz.
 • Výhry se nelze nijak domáhat.
 • Podmínkou předání výhry je právo zveřejnění jména, příjmení a obce trvalého bydliště výherce na portálu PalmHelp.cz.
 • Pokud výherce nepředá poštovní doručovací adresu na výzvu redakce do 10 dní od odeslání výzvy na jeho mailovou adresu, výhra propadá ve prospěch dalšího kola soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni stálí redaktoři PalmHelp.cz, jejich příbuzní a zaměstnanci provozovatele portálu PalmHelp.cz.

  Co se týče obsahu článků, fantazii se meze nekladou. Psát můžete recenze, návody, zkušenosti, tipy i cokoliv jiného, co souvisí s palmy a Palm OS.

  Pochopitelně si vyhrazujeme právo na redakční úpravu zaslaných článků či jejich neuveřejnění.


 • Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
  http://www.palmhelp.cz/html

  Tento článek najdete na adrese:
  http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=878