www.PalmHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 25. 9. 06
Publikováno: 25.09.2006
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.PalmFiction v0.14o
Prohlížeč textů v nejrůznějších formátech (PalmDOC, TXT, Word 2.x/6.0/95/97-2003, ...). Co do počtu funkcí jeden z nejbohatších programů na čtení elektronických knih (z těch méně samozřejmých např. možnost načtení fontů z PC pomocí Font Converter 2). Před instalací nutno pročíst pokyny na domovské stránce. Více v článku PalmFiction - znáte lepší e-reader? Českou lokalizaci můžete najít zde. K dispozici také anglická, ruská, bulharská, francouzská a německá verze. Na domovských stránkách můžete najít také verzi pro lowres rozlišení.
Freeware.

Hokej a Fotbal CZ v06-09-20
Databáze českých prvoligových hokejových a fotbalových zápasů od Jakuba Stryji. K používání je nutno nejprve nainstalovat aplikaci Bundesliga. Sledujte aktualizace, budou sem umisťovány pravidelně po autorových updatech.
Freeware.

MetrO v5.4.4
Městská hromadná doprava většiny významných měst světa. Obsahuje spoje metrem, tramvajemi, autobusy aj. prostředky MHD. Ke stažení je i česká verze (nestahujte přímo z našich stránek, ale přepněte se na stránky výrobce). Z českých a slovenských měst jsou dostupná např. tato: Praha, Bratislava, Český Těšín, Frýdek Místek, Hradec Králové, Liberec, Ostrava, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Třinec a České Budějovice. Potřebujete-li poradit s instalací a nastavením programu, volejte PalmHelp 900 26 26 26.
Freeware.

Species Inventory v6.9.2
Potřebujete-li provádět jakýkoliv inventář tříděný dle druhu/typu/..., vyzkoušejte "SI". Data jsou ukládána v CSV, takže se nabízí snadný import/export do standardních aplikací typu Excel. Ukládání probíhá na paměťovou kartu a je uzpůsobeno pro sběr objemných dat.
Freeware.

Speedy v6.2
Benchmarková utilita pro porovnávání výkonu procesoru mezi jednotlivými typy Palm OS přístrojů. Umožňuje uložit jednotlivé konfigurace srovnání, obsahuje velké množství modelů.
Freeware.

PocketDoan v3.3.0
"Odpočítávač" meditací. Uzpůsobeno pro jednotlivce i pro skupiny. Vizuální odpočítávání v podobě "koláčového grafu", audio/vibrační/LED upozorňování (cyklické/necyklické/v určeném časovém rozsahu), nastavitelná hlasitost, podpora 5cestného tlačítka. Možnost přehrávání zvuků z paměťové karty. Nyní podporuje i Windows Mobile.
Freeware.

Avvenu v2.2
Zpřístupněte si jakýkoliv soubor na stolním PC nebo na zařízení s Windows Mobile z jakéhokoliv místa na světě přes svůj palm! Pokud chcete např. editovat nějaký kontakt nebo prohlížet libovolný dokument na vašem PC, stačí využít službu Avvenu a vybrat PC, ve kterém hodláte "brouzdat". Vzdálené sdílení souborů jako byste seděli u svého PC, není pro Avvenu žádný problém. Přístup k souborům je chráněn 128bitovým SSL kódováním.
Freeware.

Speech and Debate Timekeeper v2.0.1
Oměřovač času pro řečníky a debatující. Vhodné pro politiky, veřejná fóra atp. Vizuální nebo akustické signály v uživatelsky definovatelných intervalech. Nyní podporuje i Windows Mobile, byla opravena chyba zvuku u Trea 600 a přibyly dva nové zvuky.
Freeware.

BlackBorder v1.1
Tato aplikace změní bílý rámeček na okraji displeje na černou barvu. Vhodné např. pro přehrávání filmů nebo prohlížení fotografií.
Freeware.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=874