www.PalmHelp.cz

Tradiční nášup her na víkend - 22. 9. 06
Publikováno: 22.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Hrajete stále dokola Sudoku a chtěli byste poznat něco nového? Zkuste Kakuro v podání hry Cross Sumz! Nebaví vás čísla? Prověřte si své reakce u vynikající logické hry Palmological nebo si zahrajte vynikající Solitér - Deluxe Freecell!
Cross Sumz

Kromě klasických Sudoku her si v poslední době získává velkou oblibu i hra Kakuro. V této verzi společnosti Jampaq se můžete těšit na plně modifikovatelný styl vkládání čísel a intuitivní ovládání. Výrobce se chlubí pokročilým generátorem, který je schopen vytvořit až 50 milionů unikátních skládanek. Pokud byste si s vložením správného čísla do buňky nevěděli dlouho rady, je možné zapnout nápovědu. Na hře je výborné, že je kompatibilní se všemi přístroji od verze Palm OS 3.5. Plná verze stoji 14,95$. Demoverze je zdarma.
Hodnocení:

---------------------------------------------------------------------

Palmological

Palmlogical je skládačková hra, která prověří vaše reakce a zaručeně se u ní nebudete nudit! Je inspirována hrou Pathological, kterou můžete znát ze stolních PC. Do další úrovně postoupíte, až pokud se vám podaří vyplnit kolo čtyřmi elementy stejné barvy. K dispozici jsou i jiné speciální kameny, které hru činí náročnější, ale zajímavější zároveň. Jsou to například různé teleporty, přepínače, filtry a mnohé další. Ke spuštění budete potřebovat palm se systémem alespoň ve verzi 5.0. Podporovány jsou hires i hires+ displeje. Zkušební demoverze je omezena 10 hratelnými levely. Plná verze obsahující šedesát úrovní stojí 14,95$.


Hodnocení:

---------------------------------------------------------------------

Deluxe Freecell

Nejen Solitéry, ale i jiné karetní hry jsou na kapesních počítačích velice populární. Jednoduchý princip ovládání drag-and-drop a vysoká hratelnost zaručuje dlouhou zábavu. Deluxe Freecell navíc přidává i pěknou grafiku a animaci přesouvaných karet. Systém je k tomu doplněn o detailní statistiky, v nichž můžete studovat své pokroky. Hra podporuje hires displeje a Palm OS 5. Hra stojí 12,85$. Trial verzi si můžete k vyzkoušení stáhnout zdarma.
Hodnocení:Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=872