www.PalmHelp.cz

Ukázky filmů pro vaše palmy - 20. 9. 06
Publikováno: 20.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Tradičně jsme pro vás připravili ukázky nejnovějších filmů, na něž se můžete podívat ve svých PDA. Tentokrát to je drama na motivu událostí z 11. 9. 2001 - Let číslo 93, romantická komedie Vějíř lady Windermerové a nakonec akční film s překrásnými leteckými záběry - Sky Fighters: Akce v oblacích.
Návod jak umístit soubory do PDA a přehrávat je, najdete pod tímto odkazem.


Let číslo 93 (United 93)

11. září roku 2001 změnilo moderní dějiny naší planety víc než jakákoliv jiná událost. Dlouhých pět let muselo uběhnout, než o tomto strašlivém dni vzniknul první film, na který se diváci můžou vypravit do kin. Let číslo 93 Paula Greengrasse je nejen první, ale také jedinečný. Nesnaží se vodit diváky za ručičku a dávat na složité otázky jednoduché odpovědi. Spíš se pokouší být nestranným svědkem dne, v němž se během pár hodin změnily milióny osudů a několik tisíc se jich uzavřelo. Film Let číslo 93 je strhujícím a provokativním dramatem, vyprávějícím příběh lidí, kteří se stali přímými svědky únosu čtvrtého letadla v den nejhoršího teroristického útoku v dějinách Ameriky. Greengrassovým záměrem bylo pohybovat se v průběhu celého filmu pouze mezi letovými dispečery, pasažéry a posádkou. “Není to film s jasně strukturovanými postavami. Je to příběh o 44 lidech, které začínáme sledovat od příjezdu na letiště a pak v reálném čase absolvujeme jejich devadesátiminutovou cestu vstříc obrovskému hrdinství tváří v tvář téměř jisté smrti,” vypráví režisér Paul Greengrass.

IMDb Index: 7.9/10 (13 800 hlasů), Oficiální webové stránky filmu


<

united_93_160x160.avi (2,9 MB)


united_93_320x320.avi (3,0 MB)


united_93_480x320.avi (3,1 MB)


---------------------------------------------------------------------


Vějíř lady Windermerové (A Good Woman)

Svůdná lvice salónů, paní Erlynne, má kvůli nesčetným aférkám mezi newyorskou smetánkou poněkud pochybnou pověst. Aby unikla dluhům, odlétá na italskou riviéru. Doufá, že zde díky svému neodolatelnému šarmu najde mezi místními aristokraty štědrého "společníka". Ani pomluvy, které přílet paní Erlynne provázejí, nedokáží zabránit dobrosrdečnému lordu Augustovi, aby se do ní beznadějně zamiloval. Ona si však již vyhlédla svou další oběť - ženatého, ale velmi bohatého Američana Roberta Windermera, který rychle podléhá jejímu kouzlu. Když se Windermerova důvěřivá a nezkušená manželka Meg dozví o manželově začínající milostné aférce, rozhodne se k velmi ráznému opatření: odhodit svou nevinnost a o manžela bojovat Erlynninými zbraněmi. Její jednání bude mít pro všechny zúčastněné nečekané důsledky...

IMDb Index: 6.5/10 (1 500 hlasů), Oficiální webové stránky filmu
good_woman_160x160.avi (2,4 MB)


good_woman_320x320.avi (2,9 MB)


good_woman_480x320.avi (2,9 MB)


---------------------------------------------------------------------


Sky Fighters: Akce v oblacích (Les Chevaliers du ciel)

Během letecké přehlídky zmizí z dosahu radarů jedna ze stíhaček. Vojenská kontrola vyšle do zóny, kde byla naposledy spatřena, dva zkušené piloty Marchelliho a Valloise. Když ale ztracený stroj objeví, dostanou zcela nečekaně příkaz k přistání. Při náročném manévru zaútočí pohřešovaná stíhačka na jednoho z nich. Začíná vojenská operace, při které se piloti snaží získat ukradený stroj a zabránit tak teroristickému útoku.


IMDb Index: 5.3/10 (480 hlasů), Oficiální webové stránky filmu
chevalier_du_ciel_160x160.avi (1,9 MB)


chevalier_du_ciel_320x320.avi (2,0 MB)


chevalier_du_ciel_480x320.avi (2,0 MB)


---------------------------------------------------------------------

Texty u filmů jsou převzaty se souhlasem internetové verze magazínu CO, KDY v Praze.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=867