www.PalmHelp.cz

Yammy Yammy - pomocníkem kanibala snadno a rychle
Publikováno: 15.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Po různých variacích na téma “dejte k sobě minimálně tři kostky stejného druhu“ svítá na lepší časy. Přichází Yammy Yammy, titul, v němž se stanete pomocníky bláznivého kanibala. Dámy a pánové přivítejte tuto lehce revoluční a mimořádně zábavnou hru!Tuto hru lze bez předsudků označit za lehce revoluční. To co z ní ovšem dělá tak úchvatnou věc, není ani nevídaná grafika ani reálné zvukové efekty, ale je to nápad! Her typu dejte k sobě minimálně tři kostičky stejného druhu je bezpočet, ale Yammy Yammy přichází s něčím originálním a novým...
Představte si dva kotle a bláznivého hladového kanibala, který je řídí. Abyste ho uspokojili, musíte zvolit správný postup. V každém kotli musíte mít přesně na stejném místě, stejný druh ovoce a je jedno, jestli to bude jeden nebo více kusů. Jen aby byly stejné. V čím nižší části kotle se vám podaří “zabodovat“, tím lépe pro vás - dostanete více bodů. Jestliže zahýbáte s některým ovocem a nezabodujete, kanibal se naštve a mírně zvýší oheň pod kotlem. Tak se hrnec postupně plní až přeteče a kanibala spálí; potom hra končí. Když potřebujete zlikvidovat ovoce, které je ve vrchní části kotle, jednoduše na něj klikněte.

Grafika je roztomilá a působí nakresleným dojmem. Zvukové efekty jsou taky pěkné, slyšíte např. i bublání v kotli. Nejvíce se mi ale líbí kanibalův výkřik "OW", i když to znamená konec hry :o) Velmi příjemný je i laskavý humor hry, kdy kanibal neustále dělá nějaké grimasy nebo si například nervózně hraje s příbory :o)
Hra funguje na všech palmech od OS 3.0. Nejvíce si jí ale užijí majitelé konzole Zodiac ;o) Ovládání pomocí nativních hardwarových kláves a vibrace přístroje jsou k nezaplacení. Nezoufejte ovšem, hires+ si užijí i majitelé klasických palmů. Jak hra v reálu vypadá, se můžete sami přesvědčit z tohoto videa (.wmw – 7,2MB).


O univerzálnosti tohoto malého díla mluví i výpis kompatibility:
Rozlišení: 160x160, 320x320, 320x480, 480x320

Přístroje: všechny od PalmOS 3.0 a vyšší, OS5 podpora, Zodiac, Tungsten|T, T2, T3, T5, C, E, Zire71, Sony Clie NX, NZ, UX50, TG, TH55, TG35, Treo 600/650, LifeDrive, T|X a další. Hra je upravena i pro hodinky Fossil.


Hra stojí 12,95$ a a přímo od nás si ji i za české koruny můžete objednávat zde (uveďte název objednávaného titulu). Hratelná trialverze je samozřejmě zdarma k dispozici.Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=862