www.PalmHelp.cz

Tradiční nášup her na víkend - 15. 9. 06
Publikováno: 15.09.2006
Téma: Hry a volný čas


Ani tento víkend se díky našemu pravidelnému nášupu her nebudete nudit. Dnes na vás čeká bláznivé ledové dobrodružství plné malých tučňáků - Penguin Panic, dále se stanete piráty ve hře Seven Seas a nakonec si představíme novou “práskací“ hru - StarPopPenguin Panic

Přidejte se k bláznivému ledovému dobrodružství pro váš palm. Manipulací s bloky ledu tvořte sloupce a řádky. Sbírejte trofeje tak, že vytvoříte masivní komba. Dohrajte Story Mode záchranou všech kamarádů tučňáků. Procvičte své reakce v rychlém Classic Mode nebo si odpočiňte u pohodového Relax Mode. Tučňáci mohou vesele skotačit dokonce i na vašich hires+ displejích. Díky autory zřízené webové stránce s nejvyšším dosaženým skóre, si můžete s jinými hráči své úspěchy porovnat.

Tuto roztomilou tučňáčí hru si můžete koupit za 14,95$ nebo si ji také vyzkoušet v hratelné demoverzi.

Hodnocení:

---------------------------------------------------------------------

Seven Seas

Plavte se s vaší plachetnicí napříč riskantními vodami, vyhýbejte se pirátům, útesům a vypořádejte se s mořskými netvory! Dotíravé piráty můžete eliminovat s pomocí vašich děl nebo je nalákat na pevninu, kde ztroskotají. Seven Seas je hra jednoduchá na ovládání a velmi zábavná, nutno ovšem také podotknout, že vás pořádně zaměstná vymýšlením té nejlepší taktiky. Kromě vynikající grafiky standardu společnosti Astraware a zvukových efektů na vás čekají dva levely obtížnosti a důmyslný systém získávání námořních hodností. Od “suchozemské krysy“ se můžete probojovat až k hodnosti “nejvyššího admirála“.

Hra stojí velmi příjemné 4,95$. Na nečisto si své námořnické schopnosti vyzkoušejte v demu .
Hodnocení:

---------------------------------------------------------------------

StarPop

StarPop je ideální hra pro celou rodinou. Pokud rádi praskáte známé bublinkové fólie, budete StarPop naprosto zbožňovat :o) Praskání všeho možného i nemožného si totiž v této hře naplno užijete. Mezi eliminovanými předměty můžete nalézt různé ovoce, hvězdy, balónky a mnoho dalších. Roztomilá grafika plná pastelových barev je doplněna o vynikající zvuky. Protože nejde o nic složitého, hra se výborně hodí o pro nejmenší palmisty a palmistky.

Svůj vlastní virtuální praskací trenažér si můžete pořídit za 9,95$. Demoverze je zdarma .
Hodnocení:

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=861