www.PalmHelp.cz

Poslední aktualizace v sekci download - 11. 9. 06
Publikováno: 11.09.2006
Téma: Software


Je tu pondělí a s ním i další přehled aktualizací v sekci download. Nenechte se zmást číslováním verzí u některých aplikací! Přestože ne vždy bylo provedeno jejich navýšení, k updatování aplikací skutečně došlo.Stati v6.2
Statistický kalkulátor (uživatelské grafy, histogram, ...).
Freeware.

Recal v2.8
Máte-li potíže s kalibrací displeje, tento program ji spustí po každém resetu, popř. po synchronizaci, před spuštěním aplikace nebo po zapnutí. Od verze 2.6 přibyla podpora 5cestného tlačítka (např. pro LifeDrife).
Freeware.

Graffiti Anywhere v1.5.8
Aplikace běžící na pozadí, která umožňuje zadávat tzv. graffiti písmo kdekoliv na displeji. Definovatelná aktivace a deativace funkčnosti včetně výběru aplikací, v nichž má být funkčnost povolena. Výborné pro přístroje bez tzv. graffiti plošky, zvláště pro komunikátory Treo. Pozor! Zadávání "tečky" (.) probíhá odlišně od klasického Graffiti - víze na domovských stránkách. V případě potíží s nastavením volejte PalmHelp 900 26 26 26.
Freeware.

Go2TT v1.2
S aplikací Go2TT můžete pohodlně z kontaktů přejít přímo na TomTom navigaci, v které se zobrazí vybraná adresa. Je třeba vlastnit novější palm (T|T3, T|T5, T|X, LD) a mít nainstalován TomTom 5 navigátor na paměťové kartě.
Freeware.

KwikMaps v1.2
Aplikace umožňuje vybrat nějakou adresu z Kontaktů a zobrazit v internetovém prohlížeči stránku Google Maps, která ukáže přesnou polohu daného místa. Podpora mobilní služby MapQuest, spolupracuje i s prohlížečem Xiino.
Freeware.

Speech and Debate Timekeeper v2.0
Oměřovač času pro řečníky a debatující. Vhodné pro politiky, veřejná fóra atp. Vizuální nebo akustické signály v uživatelsky definovatelných intervalech. Nyní podporuje i Windows Mobile, byla opravena chyba zvuku u Trea 600 a přibyly dva nové zvuky.
Freeware.

Schoolwork v2.1
Rozvrh hodin pro žáky a studenty. Možno zaznamenávat domácí úkoly, informace o učitelích a další záznamy.
Freeware.

Peck bird information manager application v6.9.1
Výtečný nástroj pro ornitology. Spojuje fotografie (více než 1100), záznamy, etymologii, checklisty, identifikační tipy a data pro stanovení druhu do čtyř vizuálních jednoduchých, ale vysoce integrovaných seznamů.
Obsahuje AOU seznam (Americká Ornitologická Unie) pro určení druhů a hierarchickou klasifikaci. AOU nabízí 2232 hierarchických položek, v nichž můžete hledat s ohledem na lokalitu v USA (AR, AZ, CA, GA, IL, IN, MD, MI, NC, NY, OH, OK, SC, TN, TX, VA, WA a WV), v Kanadě (AV, MB, NB, NL, ON, YT) a v Mexiku. Tyto lokality automaticky lokalizuje.
"Dokument seznam" zobrazuje jména dokumentovaných druhů (týká se převáženě druhů žijících v Severní Americe).
Audio seznam zobrazuje jména druhů nebo mnemotechnické pomůcky (jsou-li dostupné) s vábničkou nebo ptačím zpěvem.
Seznam regionů s ptačí ochrannou zónou zobrazuje 37 regionů v Americe. Nyní podporuje i LifeDrive, přidána možnost hledání i číselných řetězců možnost nastavení hlasitosti u audio záznamů.
Freeware.

ProfileMD Classic v1.06
Program pro zaznamenávání údajů o péči o vaše zdraví. To může být velmi užitečné např. pro ty z vás, kteří jste nuceni brát určené množství léků v určeném množství nebo navštěvovat lékaře v určeným periodách. Obsahuje i BMI kalkulátor. Nechybí možnost šifrování vložených dat nebo jejich zálohování.
Freeware.

Tento článek si můžete přečíst na webu www.PalmHelp.cz
http://www.palmhelp.cz/html

Tento článek najdete na adrese:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=853